Nabídky pracovních míst

Konstruktér technologických celků

vloženo:20.9.2017
firma:ASIO NEW, spol. s r.o.
kontakt:polaskova@asio.cz, 548 428 108
region:Jihomoravský kraj

Společnost ASIO, spol. s r.o. podnikající v oblasti dodávek vodohospodářských výrobků, expandující i do zahraničí, hledá vhodného kandidáta na pozici Konstruktér technologických celků.

Náplň práce:
  • Samostatné zpracování a řešení technologického zadání do projektu
  • Zpracování výrobních podkladů, dokumentace
  • Konzultace a upřesňování s výrobou
Očekáváme:
  • Odborný přístup, samostatnost, praktické zkušenosti
  • Ochotu plnit cíle v termínu
  • Schopnost systematicky pracovat
Odborné předpoklady:
  • Zkušenost práce s navrhováním konstrukčních řešení
  • Strojní zaměření (VŠ, SŠ)
  • Znalost z oboru dodávání vodohospodářských výrobků (VUT, VŠCHT)
  • Znalost statiky výhodou
  • Znalost SW SolidEdge nebo obdobný SW
Nabízíme:
  • Samostatnou práci s možností využití vlastní iniciativy
  • Mzdu odpovídající odborné zkušenosti a praxi a zajímavé prémiové bonusy odpovídající pracovním výkonům a výsledkům, výkonností prémie
  • Zázemí stabilní společnosti s moderním vybavením, infrastrukturou a vlastním výzkumným střediskem, příjemný kolektiv spolupracovníků a managementu
  • Zajímavou práci v perspektivním oboru s možností využití vlastního potenciálu a zejména dalšího profesního i osobního rozvoje
  • Spolupráci s předními tuzemskými i zahraničními firmami v oboru
  • Mobilní telefon, notebook s možností využití i k soukromým účelům
  • Profesionální vzdělávání pro osobní růst, možnost účasti na mezinárodních konferencích
  • Pohyblivá pracovní doba

Pracoviště: kancelář v Brně

V případě zájmu zašlete CV na e-mail: polaskova@asio.cz, nebo informace na tel.: 548 428 108.

Projekty 2017

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czO dotaci na výměnu kotle mohou žadatele připravit jejich chybyOchrana proti pronikání radonu do objektuJak jsme začínali: Pohled do 25 let historie firmy ISOTRA a.s.Kancelářská židle poi se dokonale se přizpůsobí vaší výšce i váze