Nabídky pracovních míst

Projektant TZB (VZT/CH)

vloženo:9.9.2017
firma:Štrob &, spol. s r.o.
jméno:Ing. Jan Richtr
region:Jihočeský kraj

Do našeho týmu přijmeme projektanta TZB, zaměření Vzduchotechnika/ Chlazení. Místem práce jsou České Budějovice, Senovážné náměstí 7.

Pracovní náplň:
  • kresličské práce 2D, 3D
  • zpracování projektů v oblasti TZB (VZT, chlazení)
  • projekce a dimenzování VZT systémů
  • návrh/schvalování koncepce projektovaných technologických zařízení
  • spolupráce s realizační částí společnosti a ostatními profesemi techniky prostředí vč. stavební části
Požadujeme:
  • SŠ/VŠ technického směru (strojní či stavební směr, ideálně TZB) nebo odpovídající znalosti získané praxí v oblasti projekce TZB
  • technické myšlení
  • znalost práce na PC (Microsoft Office, AutoCAD)
  • schopnost komunikace v AJ nebo NJ
  • komunikační schopnosti se zákazníky a v rámci projekčního týmu
  • všestranná osobnost, spolehlivost a ochota, samostatnost
  • řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
  • zázemí stabilní společnosti
  • plný pracovní úvazek
  • smluvní plat a mimořádné odměny
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • nástup možný ihned

Projekty 2017

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czStředočeský kraj rozdělí v kotlíkových dotacích od 4. října přes 500 mil.Jak vyčistit vzduch ve městech? Stěna z mechu může pomociJak bezpečněji bydlet se dozvěděli účastníci konference ESTAV.czDruhý den právní poradny zdarma na stánku ESTAV.cz