Nabídky pracovních míst

Vedoucí projektant elektrotechnických zařízení

vloženo:4.9.2017
firma:Energy Benefit Centre
jméno:Ing. Libor Novák
kontakt:libor.novak@energy-benefit.cz, 724 321 332
region:Praha, Jihomoravský kraj

Do našeho profesionálního, dynamického týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici vedoucího projektanta elektrotechnických zařízení. Pracovní pozice může být na centrálním pracovišti v Praze, eventuálně na pobočkách v Brně, v Hradci Králové nebo v Českých Budějovicích. Orientujeme se na pozemní stavitelství, kde převažují energeticky šetrné rekonstrukce budov s využitím nejmodernějších materiálů a dostupných technologií vytápění využívající obnovitelné zdroje. Technologie jako absorpční plynová tepelná čerpadla, nucené větrání s rekuperací či integrace FVE systému jsou na denním pořádku. Novostavby řešíme ve smyslu moderního trendu nízkoenergetickým či pasivním směrem se snahou maximálně se přiblížit nulové spotřebě energie.

Náplň práce:
  • Projekční činnost ve všech úrovních od studie a dokumentace pro územní řízení, přes projektovou dokumentaci pro stavební povolení až po prováděcí projektovou dokumentaci a dokumentaci pro výběr zhotovitele
  • Výkon autorského dozoru event. technického dozoru stavebníka při realizaci stavby
Požadujeme:
  • Autorizace, případně chuť a možnost jí v dohledné době získat – inženýr nebo technik - technika prostředí staveb, specializace elektrotechnická zařízení
  • Znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet)
  • Znalost kreslícího programu AutoCad nebo REVIT - výhodou
  • Vedení projektu - hlavní inženýr schopný samostatně pracovat na přiděleném úkolu
  • Spolehlivost, pečlivost, analytické myšlení, flexibilita, loajalita
Nabízíme:
  • Hlavní pracovní poměr
  • Zázemí stabilní společnosti zahrnující 40 odborníků a specialistů (AI/AT, en. auditoři)
  • Přátelské pracovní prostředí a mladý kolektiv
  • Nadstandardní finanční ohodnocení odpovídající úrovně dosažených znalostí a zkušeností
  • Spolupráci na zajímavých projektech
  • Předání dlouholetých zkušeností s vedením zakázek i zpracováním projektů budov s využitím moderních technologií.

Nástup možný ihned.

Svojí písemnou nabídku s motivačním dopisem, profesním životopisem a fotografií prosím posílejte na níže uvedený e-mailový kontakt.

Kontakt:
Energy Benefit Centre a.s.
www.energy-benefit.cz
Ing. Libor Novák
tel: 270 003 301, 724 321 332
e-mail: libor.novak@energy-benefit.cz

více informací

Projekty 2017

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czStředočeský kraj rozdělí v kotlíkových dotacích od 4. října přes 500 mil.Jak vyčistit vzduch ve městech? Stěna z mechu může pomociJak bezpečněji bydlet se dozvěděli účastníci konference ESTAV.czDruhý den právní poradny zdarma na stánku ESTAV.cz