Nabídky pracovních míst

Obchodně-technický zástupce firmy

vloženo:1.9.2017
firma:Haidy a.s.
jméno:Miloš Doležal
kontakt:milos.dolezal@haidy.cz
region:Praha
Pracovní náplň:
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a péče o stávající klienty.
  • Prezentace produktů společnosti zákazníkům.
  • Technické poradenství a podpora zákazníkům.
  • Tvorba cenových nabídek a technických řešení.
  • Koordinace a kontrola projektových a realizačních činností.
  • Ostatní operativní úkoly vyplývající z pracovní pozice obchodně-technického zástupce.
Nabízíme:
  • Práci na plný úvazek ve stabilní firmě.
  • Zaškolení a profesní růst.
  • Zajímavou a tvůrčí pracovní činnost.
  • Práci ve funkčním a příjemném mladém pracovním týmu.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Osobní přístup.
  • Zázemí prosperující výhradně české společnosti.
Požadujeme:
  • SŠ nebo VŠ vzdělání (technického směru).
  • Zkušenosti s obchodem v oboru stavebnictví, ev.strojírenství.
  • Zkušenosti z oboru větrání a TZB výhodou.
  • Výborné komunikační schopnosti.
  • Řidičský průkaz sk.B.
  • Velmi dobrou znalost práce na PC (Microsoft Office - Word,Excel).
  • Komunikace v Aj či Nj výhodou.
  • Chuť učit se novým věcem.
  • Samostatnost a zodpovědnost.

Hledáme pracovníka na dlouhodobý pracovní vztah, založený na oboustranném férovém přístupu.

V případě zájmu prosím zašlete průvodní dopis se strukturovaným životopisem a fotografií na mail: milos.dolezal@haidy.cz

Projekty 2017

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czStředočeský kraj rozdělí v kotlíkových dotacích od 4. října přes 500 mil.Jak vyčistit vzduch ve městech? Stěna z mechu může pomociJak bezpečněji bydlet se dozvěděli účastníci konference ESTAV.czDruhý den právní poradny zdarma na stánku ESTAV.cz