Nabídky pracovních míst

Hlavní technik výroby ICS

vloženo:31.8.2017
firma:Lindab Ventilace
kontakt:800 066 077
region:Praha, Středočeský kraj
Náplň práce:
  • Koordinace denní agendy v rámci odd.technologie – dohled nad plněním
  • Zodpovědnost za definici tech.postupů, technologickou připravenost výroby
  • Koordinace komunikace se zahraničními jednotkám
  • Práce s PLM a ERP systémy (BlueCielo Meridian, Dynamics AX)
  • Dohled nad tvorbou a správou výkresové dokumentace
  • Návrhy řešení konstrukčních problémů
  • Řešení denních technologických problémů výroby
  • Participace na projektech vedených ve spolupráci ostatními jednotkami v zahraničí
Požadavky:
  • VŠ/SŠ technického směru
  • dobrá znalost některého z CAD systémů (Autodesk Inventor )
  • dobrá znalost AJ – každodenní komunikace a tvorba dokumentace
  • kreativní myšlení, zejména při řešení technických problémů
  • praxe v oblasti konstrukce vzduchotechniky výhodou
  • MS Office – nadstandardní uživatelská znalost (Word, Excel)
  • schopnost řídit a koordinovat
  • ochota pracovat v týmu, spolehlivost, časová flexibilita
  • ochota cestovat
  • odolnost proti stresu
  • ŘP skupiny B výhodou
Nabízíme :
  • spolehlivý zahraniční zaměstnavatel
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • penzijní připojištění
  • vitamínové balíčky, salátový bufet zdarma, rodinné oslavy
Informace o pozici:
Místo pracoviště - Praha-Ruzyně
Typ pracovního vztahu - Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu - Pracovní smlouva
Délka pracovního poměru - Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání - Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky - Angličtina (pokročilá)
Zadavatel - LINDAB s.r.o.

Pro odpověď využijte on-line formulář na našich stránkách nebo volejte na číslo 800 066 077.

více informací

Projekty 2017

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czStředočeský kraj rozdělí v kotlíkových dotacích od 4. října přes 500 mil.Jak vyčistit vzduch ve městech? Stěna z mechu může pomociJak bezpečněji bydlet se dozvěděli účastníci konference ESTAV.czDruhý den právní poradny zdarma na stánku ESTAV.cz