Nabídky pracovních míst

Projektant vytápění, chlazení

vloženo:15.8.2017
firma:ALP consulting, s.r.o.
jméno:Veselá Michaela
kontakt:alp@alpconsulting.cz
region:Praha

Pro našeho klienta, inženýrskou společnost specializující se na technologické projekty pro farmaceutický průmysl v ČR i v zahraničí, hledáme vhodného uchazeče na pozici Projektant vytápění, chlazení.

Náplň práce:
  • tvorba projektů tepelné techniky, parní techniky, chladící techniky a rozvodů ve všech stupních projektu - od projektů pro stavební povolení po projekty pro provádění stavby (napojení na zdroj tepla, návrh zdroje chladu, napojení VZT jednotek, napojení technologických spotřebičů ...)
  • úzká spolupráce s ostatními projektanty technologie a stavby
  • spolupráce při dodávání a při uvádění do provozu
Požadujeme:
  • vysokoškolské vzdělání technického zaměření
  • praxe v projekční činnosti výhodou, případně i absolvent
  • znalost práce s AutoCAD
  • schopnost týmové spolupráce
  • trvalé vzdělávání a osobní růst
Nabízíme:
  • jazykové kurzy v sídle společnosti (angličtina, ruština)
  • profesní kurzy dle vlastního výběru
  • účast na projektování moderních farmaceutických provozů, seznámení se s nejmodernějšími procesy, systémy, zařízeními
  • firemní benefity (sick days, mobilní telefon, notebook)
  • flexibilní pracovní doba

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz.

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

více informací

Projekty 2017

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czStředočeský kraj rozdělí v kotlíkových dotacích od 4. října přes 500 mil.Jak vyčistit vzduch ve městech? Stěna z mechu může pomociJak bezpečněji bydlet se dozvěděli účastníci konference ESTAV.czDruhý den právní poradny zdarma na stánku ESTAV.cz