Nabídky pracovních míst

Lakýrník

vloženo:14.8.2017
firma:JANKA ENGINEERING s.r.o.
region:Praha

Výrobní společnost JANKA ENGINEERING, s.r.o., která je součástí nadnárodní strojírenské skupiny, vyrábí a dodává vzduchotechnické jednotky, průmyslové chladiče, průmyslové ventilátory a klimatizační systémy. Pro své zákazníky zajišťuje servisní služby v oblasti
HVAC.

Jste šikovní a pracovití? Nebojíte se práce? Takové lidi právě hledáme!

Náplň práce:
  • Příprava pro lakování a lakování mokrou metodou
Požadujeme:
  • Praxi v oboru minimálně 1 rok
  • Schopnost pracovat samostatně, pečlivě a odpovědně
  • Flexibilitu a aktivní přístup
Nabízíme:
  • Zázemí nadnárodní strojírenské společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení + firemní benefity
  • Přátelský kolektiv
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Odborná školení
  • Odměny za doporučení nového zaměstnance
  • Nástup možný ihned

Nebojte se nás kontaktovat, rádi o Vás uslyšíme! Pečlivě čteme každý životopis a všem uchazečům odpovídáme.

více informací

Projekty 2017

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czStředočeský kraj rozdělí v kotlíkových dotacích od 4. října přes 500 mil.Jak vyčistit vzduch ve městech? Stěna z mechu může pomociJak bezpečněji bydlet se dozvěděli účastníci konference ESTAV.czDruhý den právní poradny zdarma na stánku ESTAV.cz