Nabídky pracovních míst

Odborný prodejce podlahových krytin a stavební chemie

vloženo:7.8.2017
firma:ANVI TRADE s.r.o.
kontakt:miloslav.brat@anvitrade.cz
region:Praha

Česká obchodní společnost ANVI TRADE s.r.o., přední distributor podlahovin a stavební chemie pro podlahy, hledá vhodného kandidátku nebo kandidáta na výše uvedenou pozici pro prodejnu podlah v Praze 4 - Krči.

Náplň práce:
  • aktivní komunikace se zákazníkem
  • přímý prodej zboží zákazníkům velkoobchodu i maloobchodní prodejny
  • určování a analýza potřeb zákazníka
  • konzultační a poradenská činnost
  • příjem poptávek, objednávek
  • zpracování nabídek
  • práce v účetním a skladovém software ABRA
  • spolupráce s obchodními zástupci a dalšími kolegy na provozovně
  • práce s pokladnou a hotovostí
  • administrativní činnost
  • zodpovědnost za prezentaci zboží, čistotu prodejny

Pracovní doba: 7:00 - 19:00 hod. (dvousměnný provoz 7:00 - 15:30, 10:30 - 19:00, střídání po týdnu)

Požadujeme:
  • vyučení / středoškolské vzdělání technického zaměření, orientace ve stavebnictví a zejména v podlahách výhodou
  • praxi na obdobné obchodní pracovní pozici
  • aktivní přístup a orientaci na zákazníka
  • příjemné vystupování
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • časovou flexibilitu
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook, informační SW)
  • řidičský průkaz sk. B
  • angličtina nebo němčina výhodou
Nabízíme:
  • zajímavou profesní příležitost
  • zaškolení na práci v účetním a skladovém software ABRA
  • zapracování zkušenými kolegy z oboru
  • odborný a profesní růst podporovaný vzděláváním
  • zázemí stabilní a dynamicky rostoucí firmy
  • smlouvu na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce
  • nástupní mzda 23 000 Kč
  • + provize z realizovaného prodeje po uplynutí zkušební doby
  • 5 dní dovolené navíc
  • zaměstnanecké slevy na prodávaný sortiment

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete nám svůj strukturovaný životopis.

Místo pracoviště: Vídeňská 744/2, Praha 4 - Krč
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů
Požadované vzdělání: Odborné vyučení nebo středoškolské s maturitou
Znalost cizích jazyků: Výhodou

Aktuální články na ESTAV.czNájemné v Praze je oproti severu Čech a Moravy zhruba dvojnásobnéDomy v centru Benešova včetně bývalé šatlavy jsou na prodejÚstecký kraj rozdělí dalších 156 milionů korun na výměnu kotlůMech v bytě. Živý nebo umělý?