Nabídky pracovních míst

Obchodní referent/ka

vloženo:7.8.2017
firma:ANVI TRADE s.r.o.
kontakt:alena.loubova@anvitrade.cz
region:Praha

Česká obchodní společnost ANVI TRADE s.r.o., přední distributor podlahovin a stavební chemie pro podlahy, hledá vhodného kandidáta/kandidátku na výše uvedenou pozici.

Náplň práce:
  • přijímání a následné zpracování klientských objednávek,
  • přímý prodej zákazníkům,
  • vystavování účetních dokladů v systému ABRA G3,
  • denní komunikace se zákazníky,
  • objednávání zboží od zahraničních dodavatelů,
  • zajištění dopravy,
  • řešení reklamací, skladová evidence,
  • aktivní spolupráce s účetním a obchodním oddělením,
  • plnění dalších dílčích administrativních úkonů.
Požadujeme:
  • dokončené SŠ vzdělání,
  • praxe na podobné pozici, znalost problematiky fakturace výhodou,
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office),
  • znalost anglického jazyka,
  • znalost ekonomického softwaru Abra výhodou,
  • flexibilitu, aktivní přístup a týmového ducha,
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost, příjemné vystupování.
Nabízíme:
  • zapracování zkušenými kolegy z oboru,
  • zázemí stabilní a dynamicky rostoucí firmy,
  • odpovídající mzdové podmínky,
  • 5 dní dovolené navíc, zaměstnanecké slevy.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Místo práce: Bečovská 1273/1, Praha - Uhříněves
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

více informací

Projekty 2017

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czZájem o nájemní bydlení v Praze v posledních letech rosteVyladění interiéru podle feng shui: Prvek zeměPražský týden designu a módy kromě české špičky uvede věhlasné zahraniční designéryKam s televizí a jak ji chránit