Nabídky pracovních míst

Obchodní zástupce

vloženo:14.7.2017
firma:HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.
jméno:Ivana Schořovská
kontakt:schorovska@heluz.cz
region:Vysočina

Pro následující oblast: Havlíčkův Brod, Jihlava a Třebíč

Co Vás čeká:
  • Rozvíjet a optimalizovat prodejní síť v řízeném regionu
  • Plnění obchodního plánu
  • Udržování dobrých vztahů se zákazníky
  • Spolupráce s ostatními kolegy v týmu
  • Součástí bude také mapování Vašeho regionu
  • Bude zapotřebí i trochu administrativy
Co Vám nesmí chybět:
  • Prokazatelné obchodní dovednosti
  • Zkušenosti v oboru stavebnictví a stavebních materiálů min. 3 roky
  • Obchodní a komunikační dovednosti
  • Samostatnost a vysoké pracovní nasazení
  • Schopnost plánovat denní aktivity
  • Znalost práce na PC
  • ŘP sk. B
Co Vám můžeme za Vaši dobře odvedenou práci nabídnout:
  • Perspektivní a zajímavě placenou práci, odměna je přímo úměrná výsledkům prodeje
  • Vše, co k práci potřebujete tak, abyste pracovali efektivně
  • Zázemí ve stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Práci na plný úvazek
  • Vlastní organizaci pracovního času

V případě zájmu zašlete svůj životopis do 28. 7. 2017 na email schorovska@heluz.cz.

Aktuální články na ESTAV.czPoškození vodou je nejčastějším typem poškození majetkuVazby cihelného pohledového zdivaRealizace podlahy v garáži aplikací epoxidového nátěru na betonové podlahyJak správně dešťovou vodu využívat, jak na údržbu a montáž nádrží? – V.