Servisní technik TZB (VZT, chlazení, vytápění, čisté prostory)

vloženo:13.7.2017
firma:CRAC, spol. s r.o.
jméno:Daniel Maialeh
kontakt:obchod@crac.cz
region:Praha

Hledáme zkušeného a kvalifikovaného servisního inženýra.

Náplň práce:
  • Servis TZB v rámci našich zakázek v oboru čistých prostor (vzduchotechnika, chlazení, vytápění, případně i MaR)
  • Technická podpora a poradenská činnost zákazníkům
  • Řešení akutních problémů
  • Částečně činnost stavbyvedoucího při realizaci zakázek
Co požadujeme:
  • Vzdělání - odpovídající odborné vzdělání
  • Předchozí zkušenosti v oblasti servisu
  • Dobrá orientace v technické dokumentaci
  • Orientace v oboru čistých prostor
  • Osvědčení/akreditace výhodou
  • ŘP sk. B
Co nabízíme:
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Práci na zajímavých projektech
  • Moderní pracovní prostředí v dobře fungující a perspektivní firmě
  • HPP / práci na IČO, nástup dle dohody

Aktuální články na ESTAV.czPoškození vodou je nejčastějším typem poškození majetkuVazby cihelného pohledového zdivaRealizace podlahy v garáži aplikací epoxidového nátěru na betonové podlahyJak správně dešťovou vodu využívat, jak na údržbu a montáž nádrží? – V.