Nabídky pracovních míst

Projektant TZB specializace ZTI

vloženo:11.7.2017
firma:SANIproject, s.r.o.
jméno:Tomáš Minařík
kontakt:777 198 071, info@ateliertzb.cz
region:Jihomoravský kraj

Toto pracovní místo nabízí: Saniproject, s.r.o.

Pracovní náplň:
  • Hledáme vhodného kandidáta na pozici - projektant zařízení zdravotně-technických instalací pro oblast TZB.
Požadavky:
  • SŠ/VŠ stavební fakulta, specializace TZB
  • praxe vítána, není však podmínkou, možno i absolventa
  • schopnost pracovat samostatně a odpovědně
  • znalost ACAD
  • pracovní nasazení, časovou flexibilitu, aktivní přístup
Nabízíme:
  • zázemí stabilní společnosti dlouhodobě působící na trhu
  • kreativní a různorodou práci spojenou s osobním rozvojem
  • široké spektrum zajímavých projektu
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • moderní neformální pracovní prostředí

Pracovní poměr: hlavní pracovní poměr, brigáda

Lokalita: Brno-město

Obor: stavebnictví

Pozici nabízí: Sani project, s.r.o.

Kontaktní osoba: Mgr. Tomáš Minařík
Adresa: Volfova 2131/8, Brno 61200

Aktuální články na ESTAV.czPoškození vodou je nejčastějším typem poškození majetkuVazby cihelného pohledového zdivaRealizace podlahy v garáži aplikací epoxidového nátěru na betonové podlahyJak správně dešťovou vodu využívat, jak na údržbu a montáž nádrží? – V.