Nabídky pracovních míst

Operátor toku materiálu (Material Flow)

vloženo:11.7.2017
firma:JANKA ENGINEERING s.r.o.
jméno:Kristýna Harantová
kontakt:hr@janka.cz
region:Praha

Obchodní a výrobní společnost LLOYD COILS EUROPE, s.r.o., která je součástí nadnárodní strojírenské skupiny LLOYD ELECTRIC & ENGINEERING, vyrábí a dodává vysoce kvalitní tepelné výměníky v tzv. režimu OEM (Original Equipment Manufacturer) zákazníkům, kteří námi vyrobené komponenty - tepelné výměníky zabudují do svých výrobků v oblastech topení, chlazení a klimatizace.

Jste šikovní a pracovití? Nebojíte se práce? Tak právě Vás hledáme!

Náplň práce:
  • Kontrola zboží
  • Příjem, výdej a evidence obalových materiálů
  • Potvrzování dodacích listů a příjem objednávek
  • Vystavování reklamací
  • Práce s informačním systémem
Požadujeme:
  • SŠ vzdělání
  • Řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík
  • Praxe ve strojírenství výhodou, ale přivítáme i absolventa se zájmem o obor
  • Znalost práce v SAPu výhodou
  • Uživatelskou znalost práce s excelem
  • Samostatnost, pečlivost, komunikativnost
  • Odolnost vůči stresu
  • Aktivní přístup k řešení problémů
Nabízíme:
  • Zázemí stabilní a silné nadnárodní strojírenské společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení + Bonusy
  • Přátelský a spolupracující kolektiv
  • Stravování v závodní jídelně nebo stravenky
  • Příspěvek na kulturní akce
  • Příspěvek na dopravu
  • Odborná školení
  • Odměnu za doporučení nového zaměstnance aj.

Nebojte se nás kontaktovat, rádi o Vás uslyšíme! Pečlivě čteme každý životopis a všem uchazečům odpovídáme!

Aktuální články na ESTAV.czPoškození vodou je nejčastějším typem poškození majetkuVazby cihelného pohledového zdivaRealizace podlahy v garáži aplikací epoxidového nátěru na betonové podlahyJak správně dešťovou vodu využívat, jak na údržbu a montáž nádrží? – V.