Nabídky pracovních míst

Elektrikář

vloženo:11.7.2017
firma:JANKA ENGINEERING s.r.o.
jméno:Kristýna Harantová
kontakt:hr@janka.cz
region:Praha

Výrobní společnost JANKA ENGINEERING, s.r.o., která je součástí nadnárodní strojírenské skupiny, vyrábí a dodává vzduchotechnické jednotky, průmyslové chladiče, průmyslové ventilátory a klimatizační systémy. Pro své zákazníky zajišťuje servisní služby v oblasti HVAC.

Náplň práce:
  • Montáž a zapojení elektrovybavení VZT jednotek, chladících agregátů (světla, vypínače, snímače, rozvodné skříně, aj.)
Požadujeme:
  • SO/ÚSO
  • Praxe v oblasti elektro min. 1 rok
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Praxe se sestavováním a montáží elektrorozvaděčů výhodou
  • Smysl pro dodržování bezpečnostních pravidel na pracovišti
  • Flexibilita, samostatnost, spolehlivost
  • Schopnost učit se novým věcem
Nabízíme:
  • Hlavní pracovní poměr
  • Zázemí strojírenské společnosti, dnes součást nadnárodní skupiny
  • Zajímavou a aktivní práci v dobrém kolektivu
  • Motivující finanční ohodnocení + zaměstnanecké benefity
  • Penzijní připojištění
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na stravování
  • Práci v jednosměnném provozu
  • Nástup možný ihned dle dohody

Aktuální články na ESTAV.czPoškození vodou je nejčastějším typem poškození majetkuVazby cihelného pohledového zdivaRealizace podlahy v garáži aplikací epoxidového nátěru na betonové podlahyJak správně dešťovou vodu využívat, jak na údržbu a montáž nádrží? – V.