Nabídky pracovních míst

Projektant vytápění a chlazení

vloženo:6.7.2017
firma:AREA TZB a.s.
jméno:Mikšovská Simona
kontakt:miksovska@areatzb.cz
Náplň práce:
  • tvorba projektů tepelné techniky, chladící techniky a rozvodů ve všech stupních projektu
  • úzká spolupráce s ostatními projektanty technologie a stavby
Požadujeme:
  • vysokoškolské vzdělání technického zaměření
  • praxe v projekční činnosti výhodou, případně i absolvent
  • nebo středoškolské vzdělání v oboru TZB a praxe alespoň 3 roky
  • znalost práce s AutoCAD
  • schopnost týmové spolupráce
Nabízíme:
  • práce v příjemném prostředí v Dobřichovicích, dobrá dostupnost z Berouna a Prahy autem nebo vlakem v blízkosti cyklostezka, řeka, lesy
  • účast na projektování moderních obchodních a kancelářských staveb, rodinných domů a dalších zajímavých objektů
  • úzká spolupráce s realizací (ověření práce v praxi, vaše projekty se obratem realizují)
  • firemní benefity (mobilní telefon, příspěvky na stravování, dopravu, po zkuš. době možnost používání firemního vozidla)
  • flexibilní pracovní doba

Nástup dle dohody.

Aktuální články na ESTAV.czPoškození vodou je nejčastějším typem poškození majetkuVazby cihelného pohledového zdivaRealizace podlahy v garáži aplikací epoxidového nátěru na betonové podlahyJak správně dešťovou vodu využívat, jak na údržbu a montáž nádrží? – V.