Nabídky pracovních míst

Obsluha vypalovacího stroje ve výrobě VZT potrubí

vloženo:6.7.2017
firma:AREA TZB a.s.
jméno:Mikšovská Simona
kontakt:miksovska@areatzb.cz
region:Praha

Společnost AREA TZB a.s., hledá vhodného uchazeče na pozici:
Obsluha vypalovacího stroje do provozu výroby VZT potrubí (potrubní díly z pozinkovaného plechu).

Požadujeme:
  • SOU nejlépe strojírenského směru
  • prokazatelná praxe v oboru klempíř, zámečník vítána
  • obsluha vypalovacího stroje a ostatní práce v provozu výroby
  • spolehlivost, důslednost, pečlivost
  • manuální zručnost a flexibilita
  • zodpovědný přístup k práci a k řešení problémů
  • schopnost učit se novým věcem
  • dobrý zdravotní stav
Nabízíme:
  • dobré platové ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody
  • zajímavou různorodou pracovní náplň
  • příjemný kolektiv
  • zázemí stabilní české firmy
  • plný úvazek
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
Místo pracoviště: ulice 5. května 1073, Dobřichovice, Praha - západ
V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis.

Aktuální články na ESTAV.czPoškození vodou je nejčastějším typem poškození majetkuVazby cihelného pohledového zdivaRealizace podlahy v garáži aplikací epoxidového nátěru na betonové podlahyJak správně dešťovou vodu využívat, jak na údržbu a montáž nádrží? – V.