Nabídky pracovních míst

Projektant ZTI

vloženo:29.6.2017
firma:Evora CZ, s.r.o.
region:Jihomoravský kraj

Rozšiřujeme tým o dalšího specialistu. Tentokrát jde o profesi ZTI...
Jsme prosperující, výhradně česká společnost a hledáme pracovníka na dlouhodobý pracovní vztah, založený na oboustranném férovém přístupu.

Místo pracoviště: Brno - Šlapanice

Nástup ihned nebo dle dohody.

Pracovní náplň:
  • Tvorba projektů vnitřních vodovodních, kanalizačních zařízení a systémů
  • Zpracování návrhu řešení a výkresové dokumentace
  • Koordinace projektu s ostatními profesemi
  • Spolupráce s realizačním oddělením
Nabízíme:
  • Práci na plný úvazek ve stabilní firmě
  • Zaškolení a profesní růst
  • Zajímavou a tvůrčí pracovní činnost
  • Práci ve funkčním a příjemném mladém pracovním týmu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Osobní přístup
  • Zázemí prosperující výhradně české společnosti
Požadavky:
  • Vzdělání: SŠ, bakalářské, vysokoškolské – TZB směru
  • Praxe v projektové činnosti ZTI
  • Ovládání programů: AutoCad, Revit, Techcon, Protech
  • Samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu
  • Uvítáme znalost problematiky pasivních a nízkoenergetických domů

V případě zájmu prosím zašlete průvodní dopis se strukturovaným životopisem a fotografií na mail: info@evora.cz.

Aktuální články na ESTAV.czPoškození vodou je nejčastějším typem poškození majetkuVazby cihelného pohledového zdivaRealizace podlahy v garáži aplikací epoxidového nátěru na betonové podlahyJak správně dešťovou vodu využívat, jak na údržbu a montáž nádrží? – V.