Nabídky pracovních míst

Inženýr v technickém centru

vloženo:29.6.2017
firma:Hilti ČR spol. s r.o.
jméno:Tomáš Hlavatý
kontakt:tomas.hlavaty@hilti.com
region:Praha

O jakou pozici jde?
Hledáme stavební inženýry pro práci technických odborníků, kteří chtějí odstartovat svoji kariéru v dlouhodobě úspěšné mezinárodní společnosti.

O společnosti Hilti.
Pokud nemáte zkušenosti ve stavebnictví, možná jste o nás neslyšeli. Poskytujeme nejmodernější nářadí, technologie, software a služby pro profesionály ve stavebnictví. Jsme hrdí na jméno značky budované více než 75 let a na světovou pověst inovativních produktů a vynikajících služeb. S přibližně 23 000 zaměstnanci ve více než 120 zemích jsme skvělým místem pro uplatnění vašich zkušeností a rozvoj vašich schopností v dlouhodobé kariéře.

Jak vypadá práce na této pozici?
Jako reprezentant technického centra budete pracovat s našimi zákazníky, obchodními týmy, projekčními kancelářemi a konstruktéry. Součástí Vaší práce bude poradenství ve specifikování instalačních systémů a protipožárních ucpávek.

Součástí bude i Vaše konzultace ohledně použití produktů Hilti, vysvětlení jejich přidané hodnoty a specifikace do konkrétních projektů. Dále budete podporovat obchodní týmy při realizaci Vašich návrhů. Každodenní součástí práce jsou poskytování technického poradenství, návrhy řešení a aplikační podpora.

Co nabízíme?
Dáme Vám vše potřebné, abyste ve své pozici vynikli, včetně kontinuálního vzdělávání a velké odpovědnosti od samého začátku Vaší kariéry. Za Vaše vynikající výsledky Vás odměníme individuálním odborným vedením, stejně jako profesním rozvojem a dalšími karierními příležitostmi v rámci společnosti.

Proč byste se měl/a přihlásit?
Máme skvělý tým lidí s různorodými zkušenostmi, což podle našeho názoru vytváří živé a inovativní prostředí pro produktivní týmovou spolupráci. Vážíme si zkušených profesionálů, a díky propracovanému systému školení a intenzivní týmové spolupráci umíme zkušenosti sdílet a rychle začlenit do týmu i nováčky bez předchozí praxe v oboru.

Potřebujete:
  • Inženýrský titul, hledáme obor TZB
  • Proaktivní přístup k řešení problémů
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Nadšení pro vzdělávání a touhu uspět
  • Zkušenosti z obchodu velkou výhodou

více informací

 
 

Aktuální články na ESTAV.czPoškození vodou je nejčastějším typem poškození majetkuVazby cihelného pohledového zdivaRealizace podlahy v garáži aplikací epoxidového nátěru na betonové podlahyJak správně dešťovou vodu využívat, jak na údržbu a montáž nádrží? – V.