Nabídky pracovních míst

Servisní technik

vloženo:27.6.2017
firma:KSB - PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern
jméno:Jana Lamačová
kontakt:lamacova.j@gmail.com
region:Praha

Hledáme zručného servisního technika pro dílnu naší firmy KSB na Praze 4.

50% času na dílně, 50% na výjezdech s montážní četou v rámci ČR. Ideálně bydliště v Praze nebo max. do 20km od Prahy kvůli dobré časové dosažitelnosti.

Co budete dělat:
  • Servis vícečlánkových čerpadel vyššího standardu
  • Technická podpora a poradenská činnost zákazníkům
Co požadujeme:
  • Vzdělání - SO, obor elektro velkou výhodou, může být i vyuč. strojní zámečník
  • Předchozí zkušenosti v oblasti servisu čerpadel vítány
  • Dobrá orientace v technické dokumentaci
  • Manuální zručnost a pozitivní vztah k oboru
  • Osvědčení o absolvování zkoušky § 6 Vyhlášky č. 50/1978 výhodou
  • ŘP sk. B
Co nabízíme:
  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody
  • Moderní pracovní prostředí v dobře fungující a perspektivní firmě
  • Výborný pracovní tým a přátelská atmosféra
  • Pravidelná školení v ČR i v zahraničí
  • HPP, nástup dle dohody

Těšíme se na Vaše CV a motivační dopis na email naší konzultantky Jany Lamačové: lamacova.j@gmail.com

Aktuální články na ESTAV.czPoškození vodou je nejčastějším typem poškození majetkuVazby cihelného pohledového zdivaRealizace podlahy v garáži aplikací epoxidového nátěru na betonové podlahyJak správně dešťovou vodu využívat, jak na údržbu a montáž nádrží? – V.