Nabídky pracovních míst

Ředitel pobočky v Bratislavě

vloženo:20.6.2017
firma:Evora CZ, s.r.o.
kontakt:info@evora.cz
region:Slovensko

Pro nově vznikající pobočku na Slovensku hledáme technicky zaměřeného vedoucího se smyslem pro organizaci a vedení týmu.

Místo pracoviště: Bratislava

Působnost: celá SR.

Nástup dle dohody.

Pracovní náplň:
  • Tvorba nově vznikajícího týmu a podílení se na rozjezdu nové pobočky společnosti
  • Technické poradenství, podpora a prezentace produktů společnosti zákazníkům
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a zodpovědnost za obchodní výsledky pobočky
  • Tvorba cenových nabídek a technických řešení
  • Spolupráce s českou partnerskou firmou Evora CZ, s.r.o.
  • Koordinace realizačních týmů a projektantů
  • Zajištění plynulého chodu pobočky
Nabízíme:
  • Práci na plný úvazek
  • Zajímavou a tvůrčí pracovní činnost
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • Firemní benefity
Požadavky:
  • SŠ nebo VŠ vzdělání (technického směru)
  • Zkušenosti s obchodem v oboru stavebnictví, ev. strojírenství
  • Znalosti z oboru větrání a TZB, čtení technických výkresů
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Schopnost řídit kolektiv podřízených pracovníků
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Velmi dobrou znalost práce na PC (Microsoft Office – Word, Excel)
  • Komunikace v Aj či Nj výhodou
  • Vysoké pracovní nasazení a orientaci na kvalitu a výsledek
  • Samostatnost, zodpovědnost, systematičnost, pečlivost a odolnost vůči stresu

Hledáme pracovníka na dlouhodobý pracovní vztah, založený na oboustranném férovém přístupu.

V případě zájmu prosím zašlete průvodní dopis se strukturovaným životopisem a fotografií na mail: info@evora.cz.

Aktuální články na ESTAV.czPoškození vodou je nejčastějším typem poškození majetkuVazby cihelného pohledového zdivaRealizace podlahy v garáži aplikací epoxidového nátěru na betonové podlahyJak správně dešťovou vodu využívat, jak na údržbu a montáž nádrží? – V.