Nabídky pracovních míst

Projektant vzduchotechniky

vloženo:20.6.2017
firma:Evora CZ, s.r.o.
kontakt:info@evora.cz
region:Jihomoravský kraj

Jste absolvent/ka TZB? Láká vás flexibilní pracovní doba a zázemí prosperující výhradně české společnosti? Ozvěte se nám. Máme co nabídnout.

Místo pracoviště: Brno – Šlapanice

Nástup dle dohody.

Pracovní náplň:
  • Tvorba projektů vzduchotechniky a rozvodů ve všech stupních projektu – od projektů pro stavební povolení po projekty pro provádění stavby (návrh vzduchotechnické rekuperační jednotky, napojení dalších technologických spotřebičů…)
  • Zpracování návrhu řešení a výkresové dokumentace
  • Technické poradenství pro zákazníky – konzultace před a během návrhu
  • Spolupráce s realizačním oddělením
Nabízíme:
  • Práci na plný úvazek ve stabilní firmě
  • Zaškolení a profesní růst
  • Zajímavou a tvůrčí pracovní činnost
  • Práci ve funkčním a příjemném mladém pracovním týmu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Osobní přístup
  • Zázemí prosperující výhradně české společnosti
Požadavky:
  • Vzdělání: SŠ, bakalářské, vysokoškolské – TZB směru (vhodné i pro absolventy)
  • Ovládání programů: AutoCad, Revit, Techcon, Protech
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Uvítáme znalost problematiky pasivních a nízkoenergetických domů
  • Praxe v projektové činnosti vzduchotechniky výhodou

Hledáme pracovníka na dlouhodobý pracovní vztah, založený na oboustranném férovém přístupu.

V případě zájmu prosím zašlete průvodní dopis se strukturovaným životopisem a fotografií na mail: info@evora.cz.

Aktuální články na ESTAV.czPoškození vodou je nejčastějším typem poškození majetkuVazby cihelného pohledového zdivaRealizace podlahy v garáži aplikací epoxidového nátěru na betonové podlahyJak správně dešťovou vodu využívat, jak na údržbu a montáž nádrží? – V.