Nabídky pracovních míst

Technicko-obchodní zástupce

vloženo:19.6.2017
firma:CCFT Services, s.r.o.
jméno:Marta Wallenfelsová
kontakt:wallenfelsova@ccft-fcok.cz
region:Praha

Zahraniční výrobce, specialista na povrchové úpravy pro betonové a ocelové konstrukce, strojní a technologická zařízení, hledá Technicko-obchodního zástupce pro Českou republiku.

Profil:
  • VŠ vzdělání technického směru (v oblasti chemie, stavebnictví, strojírenství - technologie/povrchové úpravy/materiály) nebo jiné a odpovídající znalosti a schopnosti získané praxí,
  • minimálně 5 let praxe v oblasti průmyslového B2B prodeje, ideálně v oblasti stavebních hmot, povrchových úprav pro stavební a průmyslovou výrobu,
  • obchodní a vyjednávací schopnosti,
  • schopnost pružně reagovat, odolnost, smysl pro detail, důslednost,
  • samostatnost
  • ochota cestovat - v rámci ČR i mimo (okolní země, mateřské výrobní závody ve Francii),
  • ČJ nebo slovenština mateřský jazyk + výborná znalost angličtiny, francouzština výhodou.
Náplň práce:
  • obchodní rozvoj firmy - akvizice nových zákazníků v ČR a v okolních zemích,
  • udržování vztahů se stávajícími obchodními partnery,
  • pravidelný reporting zahraničnímu vlastníkovi,
  • účast na odborných veletrzích.
Nabízíme:
  • zaměstnanecký poměr nebo spolupráci na bázi nezávislého obchodního zastoupení,
  • v případě zaměstnaneckého poměru bude finanční ohodnocení (pevná a pohyblivá složka platu) stanoveno tak, aby odpovídalo zkušenosti a potenciálu uchazeče a obchodním výsledkům,
  • služební automobil, telefon, notebook,
  • počáteční zaškolení v provozech Kemica Coatings ve Francii,
  • možnost home office s podporou technického a obchodního oddělení.

CV a motivační dopis v ČJ + AJ (případně FJ) zašlete na adresu Francouzsko-české obchodní komory, kontakt: Marta Wallenfelsová.

Aktuální články na ESTAV.czPoškození vodou je nejčastějším typem poškození majetkuVazby cihelného pohledového zdivaRealizace podlahy v garáži aplikací epoxidového nátěru na betonové podlahyJak správně dešťovou vodu využívat, jak na údržbu a montáž nádrží? – V.