Nabídky pracovních míst

Samostatná senior účetní

vloženo:13.5.2017
firma:Hager Electro s.r.o.
kontakt:monika.skoupilova@hager.cz
region:Středočeský kraj

Česká pobočka významné mezinárodní společnosti poskytující komplexní řešení v oblasti elektrotechniky hledá Samostatnou senior účetní.

Náplň práce:
  • práce v IS (účtování: FV, FP, bankovní výpisy, zápočty, mzdy, majetek aj.;
  • administrace karet zákazníků a dodavatelů)
  • evidence a archivace dokladů (faktury, pokladní doklady)
  • evidence a výdej cenin pro zaměstnance, výdej cenin pro zákazníky
  • vedení pokladny
  • příprava podkladů pro platby
  • zpracování cestovních příkazů
  • management pohledávek - efektivní systém upomínek, spolupráce s pojišťovnou
  • vývoj účetního schematu v souladu s platnou legislativou a skupinovým finančním
  • manuálem
  • přiznání k DPH a souhrnné hlášení – příprava
  • část podkladů pro externí mzdovou společnost - (prac. cesty v docházce)
  • Komunikace s FÚ
  • audit a daňové přiznání - příprava podkladů
  • Inventura majetku (malý rozsah)
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozice min. 5 let
  • znalosti MS Office, zkušenosti s prací v IS - systém K2 velkou výhodou
  • znalost účetní legislativy
  • mírně pokročilá úroveň AJ
Nabízíme:
  • Odpovídající platové ohodnocení kombinující fixní a motivační složku
  • 25 dnů dovolené, 3 dny SickDay, stravenky, služební telefon
  • Jazykové kurzy, Multisport karta, příspěvky na pojištění a další výhody

V případě zájmu prosím zašlete svůj profesní životopis spolu s motivačním dopisem na adresu: monika.skoupilova@hager.cz.

více informací

Projekty 2017

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD a BIM knihovny

Aktuální články na ESTAV.czFOTOGALERIE: Nízkoenergetický lázeňský dům v PoděbradechNová generace tepelných čerpadel S-ThermJak vybrat správné protipožární dveře do bytuFatra Thermofix a lepidla Ceresit K 188E nyní v oblíbené akci