Nabídky pracovních míst

Brigádník pro zásobování výroby materiálem

vloženo:20.4.2017
firma:JANKA ENGINEERING s.r.o.
kontakt:kristyna.harantova@janka.cz
region:Praha

Jste šikovní a pracovití? Nebojíte se práce? Takové lidi právě hledáme!

Jsme obchodní a výrobní společnost LLOYD COILS EUROPE, s.r.o., která je součástí nadnárodní strojírenské skupiny LLOYD ELECTRIC & ENGINEERING, vyrábíme a dodáváme vysoce kvalitní tepelné výměníky v tzv. režimu OEM (Original Equipment Manufacturer) zákazníkům, kteří námi vyrobené komponenty – tepelné výměníky zabudují do svých výrobků v oblastech topení, chlazení a klimatizace.

Náplň práce:
  • Příjem, výdej a evidence obalových materiálů
  • Složení, manipulace a vstupní přejímky plechových dílů
  • Kontrola zboží (balení, počet, kvalita) podle TS 001
  • Potvrzování dodacích listů a příjem do SAP
  • Vystavování reklamací
  • Práce s informačním systémem
  • Manipulace s vysokozdvižným vozíkem
Požadujeme:
  • Vyučení nebo SŠ vzdělání nejlépe strojírenského směru
  • Praxe ve strojírenství výhodou, ale přivítáme i absolventa se zájmem o obor
  • Znalost práce s Excelem, SAP výhodou
  • Samostatnost, pečlivost, komunikativnost
  • Odolnost vůči stresu
  • Aktivní přístup k řešení problémů
Nabízíme:
  • Brigádu, příp. HPP v renomované stabilní výrobní společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • Zaměstnanecké benefity
  • Zajímavou a různorodou pracovní náplň
  • Závodní stravování a/nebo stravenky
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

Projekty 2017

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD knihovny

Aktuální články na ESTAV.czMetrostav postaví na Islandu tunel a most, získá 800 milionů KčJak na podlahu: Realizace podlahy s podlahovým vytápěním - II.Netradiční turistická ubytovna: Skromné chatky plné komfortuPrvní ročník programu pro pokrývače „Vzhůru na střechy“