Nabídky pracovních míst

Projektant technických zařízení budov

vloženo:12.4.2017
jméno:Luděk Tóth
kontakt:ludek@tzb-projekty.cz, 777883575
region:Praha

Projekční kancelář hledá do svých řad posilu. Hledáme projektanta vytápění / vzduchotechniky.

Náplň práce:
  • spolupráce na projektových pracích vzduchotechniky, vytápění a klimatizace
  • spolupráce při energetických výpočtech Průkazů energetické náročnosti budovy
  • kresličské práce
Požadujeme:
  • minimálně SŠ vzdělání v oboru TZB či studium oboru TZB na VŠ,
  • znalost programu AutoCad
  • znalost softwaru MS Word, Excel, Internet
  • docházka min. 2-3 dny v týdnu, ideálně více
Nabízíme:
  • brigádu
  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr případně spolupráci na živnostenský list
  • zajímavé ohodnocení a finanční růst
  • práce v mladém kolektivu a přátelském prostředí
  • práce v centru Prahy – Žižkov

Nástup možný ihned.

Písemné nabídky s profesním životopisem zasílejte prosím na níže uvedený e-mail.

Kontakt:
Ing. Luděk Tóth, Ph.D.
T: 777 883 575
E: ludek@tzb-projekty.cz

Projekty 2017

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD knihovny

Aktuální články na ESTAV.czMONETA Money Bank přichází s novým architektonickým řešením pobočekNahlédněte do nepřístupných budov v rámci festivalu Open house Praha 2017Ministerstvo životního prostředí vyhlásilo nový program DešťovkaNejužší dům světa stojí ve Varšavě, bydlení v něm připomíná pohyb po lešení