Nabídky pracovních míst

HSE Consultant / Technik BOZP, PO

vloženo:30.3.2017
firma:BUREAU VERITAS CZECH REPUBLIC, spol. s r.o.
jméno:Petra Křemenová
kontakt:petra.kremenova@cz.bureauveritas.com
region:Středočeský kraj, Zlínský kraj

Divize periodických kontrolních služeb (IVS) pobočky BUREAU VERITAS v České republice, plánuje rozšíření svého odborného týmu o spolupracovníky s následující kvalifikací: HSE Consultant / Technik BOZP, PO.

Náplň:
  • Působnost v rozsahu OZO BOZP, PO u zákazníků
  • Konzultační a poradenská činnost v oblasti BOZP a PO
  • Tvorba a aktualizace zákonné dokumentace BOZP a PO
  • Vzdělávání a školení zaměstnanců a dodavatelů zákazníků v rozsahu své kvalifikace
  • Odborné poradenství a účast při jednání s orgány státní správy a samosprávy (KHS, HZS, IP, KÚ apod.)
  • Provádění kontrolní činnosti BOZP a PO na pracovištích
  • Zpracovávání reportů z kontrol a kontrolních zpráv
  • Navrhování nápravných opatření a navrhování odstraňování zjištěných neshod
  • Provádění auditů stavu úrovně zajištění oblasti BOZP a PO
  • Vytváření a podpora dobrých obchodních vztahů s významnými zákazníky, rozšiřování spolupráce
Požadujeme:
  • Ukončené SŠ/VŠ (výhodou technické zaměření)
  • Praxe v oboru min. 3-5 let
  • Osvědčení dle zákona 309/2006 Sb. v prevenci rizik, osvědčení dle zákona 133/1985 Sb. odborná způsobilost v PO nebo technik PO, další odborné kvalifikace výhodou
  • Hluboká znalost a orientace se v legislativě BOZP, PO nebo ochrany ŽP
  • Znalost standardů ISO 14001 a OHSAS 18001
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Ochotu cestovat (celá ČR), řidičský průkaz sk. B (ročně cca 40 tis. km)
  • Dobrou znalost AJ (slovem i písmem)
  • Reprezentativní vystupování, vynikající slovní i písemný projev
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, aktivní přístup a ochotu se vzdělávat v oboru, loajalitu
Nabízíme:
  • Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti a účast na zajímavých projektech pro prestižní klienty v oboru
  • Práci na plný pracovní úvazek, místo výkonu práce z domova
  • Využití moderních informačních technologií MAIA+, GT
  • Odpovídající platové ohodnocení a zajímavý systém zaměstnaneckých výhod
  • Profesní rozvoj a vzdělávání
  • Notebook, mobilní telefon, služební automobil

Místo výkonu: Středočeský kraj / Zlínský kraj

Nástup: dle dohody možný ihned

V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný životopis.

Projekty 2017

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD knihovny

Aktuální články na ESTAV.czMONETA Money Bank přichází s novým architektonickým řešením pobočekNahlédněte do nepřístupných budov v rámci festivalu Open house Praha 2017Ministerstvo životního prostředí vyhlásilo nový program DešťovkaNejužší dům světa stojí ve Varšavě, bydlení v něm připomíná pohyb po lešení