Nabídky pracovních míst

Revizní technik elektrických zařízení

vloženo:29.3.2017
firma:BUREAU VERITAS CZECH REPUBLIC, spol. s r.o.
jméno:Petra Křemenová
kontakt:petra.kremenova@cz.bureauveritas.com
region:Moravskoslezský kraj

Divize periodických kontrolních služeb (IVS) společnosti BUREAU VERITAS CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. přijme spolupracovníka do svého odborného týmu s následující kvalifikací: Revizní technik elektrických zařízení.

Náplň:
  • Provádění kontrolní činnosti elektrických zařízení ve svěřené oblasti
  • Realizace zadaných úkolů na samostatných zařízeních tak technologických celcích
  • Odpovědnost za vykonávání kontrol dle definovaného plánu a stanovených postupů
  • Školení zákazníků v rozsahu své kvalifikace
  • Prezentace a vysvětlování výsledků revizí, inspekcí a zkoušek
  • Spolupráce při navrhování nápravných opatření a odstraňování neshod v relevantních činnostech
  • Vytvářet a podporovat vztahy s významnými zákazníky
Požadujeme:
  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání příslušného směru
  • Praxe v oboru min. 3 roky
  • Kvalifikace revizního technika elektrických zařízení podle vyhl.73/2010 sb. min. E2A
  • Další kvalifikace výhodou (zdvihací zařízení, BOZP, PO)
  • Znalost relevantní legislativy a standardů
  • Znalost příslušných norem a technických specifikací
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Ochotu cestovat (celá ČR), řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup
  • Anglický jazyk výhodou
Nabízíme:
  • Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti a účast na zajímavých projektech pro prestižní klienty v oboru
  • Práci na plný pracovní úvazek
  • Odpovídající platové ohodnocení a zajímavý systém zaměstnaneckých výhod
  • Profesní rozvoj a vzdělávání

Místo výkonu: Jižní Morava (celá ČR)

Nástup: dle dohody možný ihned

V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný životopis.

více informací

Projekty 2017

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD knihovny

Aktuální články na ESTAV.czMONETA Money Bank přichází s novým architektonickým řešením pobočekNahlédněte do nepřístupných budov v rámci festivalu Open house Praha 2017Ministerstvo životního prostředí vyhlásilo nový program DešťovkaNejužší dům světa stojí ve Varšavě, bydlení v něm připomíná pohyb po lešení