Nabídky pracovních míst

Specialista v oblasti energetické hodnocení budov

vloženo:22.3.2017
firma:PORSENNA o.p.s.
jméno:Michal Čejka
kontakt:+420 244 013 186
region:Praha
Koho hledáme:
  • uchazeče s praxí v oboru, případně též absolventy s praxí
Náplň práce:
  • zpracování výpočtů energetické náročnosti budov
  • zpracování stavebně-fyzikálních posudků
  • spolupráce na zpracování energetických auditů nebo posudků budov, technických zařízení a OZE
  • optimalizace návrhu pasivních domů metodikou PHPP (znalost PHPPP výhodou, ale není podmínkou)
Požadujeme:
  • výborná znalost MS Office (Excel, Word)
  • znalost programů Stavební fyzika (ENERGIE, TEPLO, AREA apod.)
  • technické znalosti z oboru stavební fyzika a technika prostředí budov
  • logické uvažování, samostatnost, spolehlivost a pečlivost
Výhodou je:
  • znalost technických předpisů (zákonů, vyhlášek, norem)
  • zkušenost s energetickým hodnocením budov (např. PENB, NZÚ)
  • odborná znalost AJ nebo NJ
  • zkušenost s řízením projektů a získáváním zakázek
  • zkušenost s dotačními programy (OPŽP, OPPI, Zelená úsporám, Nová zelená úsporám)
  • řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
  • práci na plný či zkrácený úvazek, dle dohody
  • práci v perspektivním a žádaném oboru
  • odpovídající platové podmínky
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost odborného růstu
  • kompletní zaškolení a podporu v rámci týmu
  • možnost spolupráce na mezinárodních projektech v oboru hospodaření s energií a energetického managementu
  • nástup ihned

Bližší informace získáte na telefonním čísle + 420 244 013 186. Své životopisy prosím zasílejte spolu s motivačním dopisem na e-mail ops@porsenna.cz.

více informací

Projekty 2017

Pracovní místa

technická podpora výrobců CAD knihovny

Aktuální články na ESTAV.czMetrostav postaví na Islandu tunel a most, získá 800 milionů KčJak na podlahu: Realizace podlahy s podlahovým vytápěním - II.Netradiční turistická ubytovna: Skromné chatky plné komfortuPrvní ročník programu pro pokrývače „Vzhůru na střechy“