nápověda  mapa portálu
kde
hledat
   Katalog firem a výrobků   kalendář akcí   obsahy časopisů
   publikace   normy   plné texty právních předpisů
vybervse vybrat vše  vybernic zrušit výběrprohledat diskusní příspěvky
řazení 
platnost

placené odkazy
Na dotaz stacionarni kotle zobrazuji odkaz 1-2.
[článek]Závěsné kondenzační kotle ALUCOND 24.4.2002
Závěsné kondenzační kotle ALUCOND 24...2002 Závěsné kondenzační kotle,..Zásadní výhodou a nepřehlédnutelnou předností kondenzačních kotlů ALUCOND je procesorem řízený provoz oběhového čerpadla (obdobně jako je tomu u kotlů systému CSP TOP). Tento nepatrný rozdíl oproti klasickým kondenzačním kotlům pomáhá uživateli a provozovateli kotle ALUCOND maximálně využít nabízených špičkových parametrů účinností v téměř jakémkoliv topném systému... která zaručují špičkové parametry a dlouhou životnost kotle...Pohled na originální řešení spalovací komory kondenzačního kotle s velkým vodním objemem ....
[článek]Buderus blíže zákazníkům: Nový e-shop a zboží do 24 hodin kupujícímu 8.11.2014
Buderus blíže zákazníkům: Nový e-shop a zboží do 24 hodin kupujícímu 8.11.2014 Společnost Bosch Termotechnika s.r.o., divize Buderus, představila nový logistický koncept, který bude spuštěn 1. ledna 2015. !-- V rámci nového konceptu bude klientům k dispozici nový e-shop. --Zcela změněn bude způsob dodávky a odběru zboží. Společnost to sdělila na tiskové konferenci v Praze.Ke změnám Buderus přistupuje na základě analýzy současného trhu tepelné techniky provedené v roce 2013 agenturou TNS ve spolupráci s instalatéry a montážními firmami. Výzkum odhalil „poptávku po vyšší kvalitě služeb, ..
 
 

Aktuální články na ESTAV.czVe dřevostavbách panuje v létě příjemné klima3 rozhovory s 3K Architects: Co je to stavební projekt, kolik času a peněz stojí jej vytvořit?Jak bezpečněji bydlet - konference ESTAV.cz a TZB-info na veletrhu FOR ARCH 2017Jak odstranit rez a upravit kov před natíráním?