nápověda  mapa portálu
kde
hledat
   Katalog firem a výrobků   kalendář akcí   obsahy časopisů
   publikace   normy   plné texty právních předpisů
vybervse vybrat vše  vybernic zrušit výběrprohledat diskusní příspěvky
řazení 
platnost

Chtěli jste najít:
Kalkulátor cen energií
 
Témata:
 
Katalog firem a výrobků:
ORSEC  |  www.orsec.cz
Yello Energy  |  www.yello.cz
ENRA SERVICES s.r.o.  |  www.enra.cz
GLYNWED s.r.o.  |  www.nicoll.cz
 
Na dotaz kalkulátor zobrazuji odkaz 1-50 z přibližně 366 nalezených.
 [další stránka >>>]
[zpráva]Novinka - Baumit QUIDO kalkulátor 2.12.2015
Novinka - Baumit QUIDO kalkulátor 2.12.2015Baumit, spol. s r.o. Baumit kalkulátor vám ulehčí výběr materiálů pro stavbu - výsledná cenová kalkulace může být podkladem pro vytvoření kompletní objednávky dle přání zákazníka.Nyní dostupná verze pro zateplovací systémy, brzy i pro zbývající produktové řady Baumit. www.BaumitKalkulator.cz Baumit, spol. s r.o. Zateplení fasád, zateplovací systémy ...
[zpráva]Kalkulátor pro úsporu vody ORAS 14.8.2012
Kalkulátor pro úsporu vody ORAS 14.8.2012ORAS INTERNATIONAL http://www.oras.com/cz/consumer/Pages/Default.aspx Podívejte se, kolik vody můžete pomocí kalkulátoru Oras pro úsporu vody ušetřit ORAS INTERNATIONAL
[zpráva]Projektovací kalkulátory WAVIN OSMA 24.11.2013
Projektovací kalkulátory WAVIN OSMA 24.11.2013WAVIN Ekoplastik s.r.o. Společnost WAVIN OSMA nabízí projektantům ucelený systém Intesio a to výrobky v kategoriích Vnitřní instalace a Inženýrské sítě.Zejména prostřednictvím našich produktových manažerů jsme schopni poskytnout komplexní technické informace k jednotlivým systémům nebo proškolit pro užívání softwarových aplikací, které zdarma či s poplatkem poskytujeme...Bližší informace o Projektovacích kalkulátorech WAVIN OSMA ..Návrh vsakovacího a retenčního zařízení srážkových vod dle ČSN 75 9010 - on-line kalkulátor ..
[zpráva]Kalkulátor izolace vzduchotechnického potrubí: Klimafix 31.10.2011
Kalkulátor izolace vzduchotechnického potrubí: Klimafix 31.10.2011ROCKWOOL, a.s. Kalkulační program porovnává celkové náklady a dobu montáže pro tři varianty izolace vzduchotechnického potrubí a rovněž nabízí rozpis po jednotlivých nákladových položkách a ceny v Kč na 1 m2 potrubí.Kalkulační program porovnává celkové náklady a dobu montáže pro všechny tři varianty izolace vzduchotechnického potrubí: připevnění lamelové rohože s využitím samolepicí vrstvy a uchycení lamelové rohože pomocí navařovacích nebo samolepicích trnů. Tato kalkulačka rovněž nabízí rozpis po jednotlivých nákladových ..
[zpráva]Kalkulátor úspory při použití LED žárovek 28.4.2012
Kalkulátor úspory při použití LED žárovek 28.4.2012i4wifi a.s. www.i4wifi.cz Vše zdražuje - máslo, vajíčka, benzín, ale kde ušetřit? Spočítejte si kolik ušetříte s LED žárovkami! Navíc u žárovek GWL s barvou světla teplá bílá garantujeme shodné světlo jako u klasických žárovek. i4wifi a.s.
[zpráva]Nový kalkulátor - průvodce pro dešťovou vodu 24.4.2007
Nový kalkulátor - průvodce pro dešťovou vodu 24.4.2007 Ing. Martina ČernáGLYNWED s.r.o. Spočítejte si jednoduše velikost akumulační nebo vsakovací nádrže! Na stránkách www.marley.cz je nově k dispozici jednoduchý Kalkulátor - průvodce pro dešťové vody.V případě, že uvažujete o zachytávání dešťové vody v akumulační nádrži a jejím zpětném využívání,.. je Vám k dispozici nový jednoduchý Kalkulátor - průvodce. Tento Kalkulátor - průvodce Vám nejen spočítá potřebné objemy v závislosti na způsobu využití,..
[zpráva]Kalkulátor pro stanovení počtu hmoždinek v ETICS 14.10.2011
Kalkulátor pro stanovení počtu hmoždinek v ETICS 14.10.2011ROCKWOOL, a.s. Pomocí této pomůcky lze stanovit počty hmoždinek pro kotvení desek Frontrock MAX E a Fasrock v systémech ETICS mechanicky kotvených s doplňkovým lepením. Výpočet probíhá dle 5.4.3 ČSN 73 2902.Výpočet probíhá pomocí zjednodušeného návrhu dle článku 5.4.3 ČSN 73 2902, na základě zvolených charakteristik objektu (výška, větrová oblast, kategorie terénu, podkladní materiál), zvoleného tepelněizolačního materiálu a zvolené hmoždinky. Programy ROCKWOOL ROCKWOOL - přední světový výrobce izolací z kamenné vlny...
[zpráva]Kalkulátor minimální tloušťky roznášecí vrstvy potěru 13.9.2011
Kalkulátor minimální tloušťky roznášecí vrstvy potěru 13.9.2011Českomoravský beton, a.s. Mocnost vrstvy potěru závisí na stlačitelnosti pružné mezivrstvy, na její tloušťce, na plošném zatížení a na pevnostní třídě. U Anhymentu je rovinnost do 2 mm na 2m lati, splňující požadavky normy ČSN 74 4505.Kalkulátor minimální tloušťky Anhymentu Podlahy – Roznášecí vrstva Dříve se roznášecí vrstvy prováděly z cementových potěrů. V dnešní době byly cementové potěry z důvodu rychlosti provádění,..
[článek]Stavíte? Plánujete rekonstrukci? Vyzkoušejte kalkulátor Knauf Point 24.8.2017
Stavíte? Plánujete rekonstrukci? Vyzkoušejte kalkulátor Knauf Point 24.8.2017Knauf Praha s.r.o. Knauf Point s vámi projde KROK PO KROKU jednotlivé činnosti: od výběru stavebního systému, spočítání potřebného množství materiálu, nacenění, zajištění dodavatele až po dodání poptávaného materiálu. Pro každou stavební konstrukci, ať již se jedná o ztvárnění příčky, podhledu, podlahy či podkroví nabízí 9 oblastí suché i mokré výstavby s vice než 30 variantami základních systémových řešení...Vyzkoušejte si Knauf Point - intuitivní kalkulátor stavebních systémů ..
[zpráva]ErP kalkulátor Buderus pro snadnou tvorbu energetických štítků 23.10.2015
ErP kalkulátor Buderus pro snadnou tvorbu energetických štítků 23.10.2015Bosch Termotechnika s.r.o. , obchodní divize Buderus Od 26. září musí být zařízení pro vytápění a přípravu teplé vody označeny štítkem energetické účinnosti.Toto nařízení platí pro vystavené výrobky nejen u výrobce, ale i u instalatérských firem. Informace o energetické účinnosti zařízení musí být uvedeny v prospektech,.. Ve snaze ulehčit práci montážním firmám připravila značka Buderus nový kalkulátor pro tvorbu energetických štítků...Co tento kalkulátor umožňuje?..
[zpráva]Inovace kalkulátorů elektřiny a plynu na snižujeme.cz 15.1.2013
Inovace kalkulátorů elektřiny a plynu na snižujeme.cz 15.1.2013 Martin KoutnýSnižujeme CZ s.r.o. Snižujeme CZ s.r.o. na svém portále www.snizujeme.cz inovuje layout svých kalkulátorů a urychluje proces objednávek změn dodavatele plynu.S novým rokem obvykle přicházejí nová předsevzetí a výzvy. I letos si nějaké to předsevzetí každý z nás jistě dal. I my jsme si v letošním roce dali předsevzetí... Jako novoroční dárek svým uživatelům nadělujeme nový design a funkcionalitu kalkulátoru...
[zpráva]"Virtuální kalkulátor ECČB" - pomocník pro úspory elektřiny 21.8.2008
"Virtuální kalkulátor ECČB" - pomocník pro úspory elektřiny 21... vydalo občanské sdružení Energy Centre České Budějovice (ECČB) "Virtuální kalkulátor ECČB". Kalkulátor dokáže porovnat spotřebu Vaší domácnosti se spotřebou podobně vybavené vzorově úsporné domácnosti... vydalo občanské sdružení Energy Centre České Budějovice (ECČB) "Virtuální kalkulátor ECČB", který naleznete na www... Pomocí tohoto kalkulátoru si každý zájemce může formou "virtuální domácnosti" projít jednotlivé místnosti svého bytu či domu a zaškrtnout v nich elektrospotřebiče,..
[zpráva]Kalkulátor cen energií TZB-info v pořadu Ekonomika ČT24 17.3.2013
Kalkulátor cen energií TZB-info v pořadu Ekonomika ČT24 17.3.2013 Upoutávka na Kalkulátor cen energií TZB-info zazněla v pořadu Ekonomika ČT24 jako jedna z cest pro úspory financí za energie v domácnostech.V pořadu Ekonomika ČT24 14.3.2013 se mluvilo o cenách energií, hodnotil se význam aukce města Říčany, komentovala se úloha státu při tvorbě cen energií,..Celá tisková zpráva TZB-info - KALKULÁTOR NA ČT24 ..
[zpráva]Online kalkulátory pro dimenzování vsakovacích zařízení a retenčních nádrží 22.8.2016
Online kalkulátory pro dimenzování vsakovacích zařízení a retenčních nádrží 22.8.2016 Nikita HoratschkeováNicoll Česká republika, s.r.o. Společnost Nicoll pro Vás na svých stránkách poskytuje praktický kalkulátor pro dimenzování vsakovacího zařízení či retenční nádrže. Využijte i naši podporu při řešení hospodaření s dešťovou vodou.Kromě praktických online kalkulátorů můžete využít kompletní knihovnu CAD detailů,..
[zpráva]Jednoduše si vypočítejte cenu dopravy v kalkulátoru e-shopu Liapor 8.3.2013
Jednoduše si vypočítejte cenu dopravy v kalkulátoru e-shopu Liapor 8.3.2013LIAPOR Lias Vintířov - LSM, k.s. U objednávek do 8 pytlů materiálu se přepravují jednotlivě. U objednávek 9 a více pytlů se přepravují na paletě (1 paleta=max. 36 pytlů). U objednávek 4 a více palet se řeší cena dopravy individuálně.Objednáváte-li v on-line obchodě Liapor, můžete si vybrat ze 2 dopravců - Česká pošta a PPL. Cena dopravy se liší nejen dle zvoleného dopravce, ale také podle počtu objednaných pytlů materiálu (resp. hmotnosti zásilky). U objednávek od 1 do 8 pytlů materiálu se přepravují pytle jednotlivě..
[zpráva]Online kalkulátor úspor spočítá, kolik peněz vám ušetří nová okna 20.9.2016
Online kalkulátor úspor spočítá, kolik peněz vám ušetří nová okna 20.9.2016Inoutic / Deceuninck, spol. s r.o. Zvažujete výměnu starších oken za moderní plastová? Pomocí jednoduchého online Kalkulátoru úspor Inoutic si můžete sami spočítat, kolik ušetříte za energie a kdy se vám investice vrátí. Kalkulátor úspor Inoutic je uživatelsky jednoduchá aplikace. „Mezi požadované vstupní údaje patří typ bytu či domu, plocha oken,..
[článek]Novinky v kalkulátoru cen energií TZB-info 11.9.2014
Novinky v kalkulátoru cen energií TZB-info 11...2014 Kalkulátor umožňuje porovnat individuální nabídky s odlišnou cenou,..Kalkulátor cen energií TZB-info umožňuje porovnání nabídek a usnadňuje tak rozhodování při změně dodavatelů energie. V duchu tradic portálu TZB-info se i tento kalkulátor mění... Kalkulátor cen energií TZB-info (kalkulátor) měl svoji premiéru před dvěma roky,.. Loňský rok zaznamenal kalkulátor právě touto dobou dva významné úspěchy... Souběžně s tím začalo jednání s Energetickým regulačním úřadem (ERÚ) o zařazení odkazu na kalkulátor na stránky ERÚ...
[zpráva]Jednoduché, ľahké a úplne zadarmo. Solárny kalkulátor pre odhad spotreby teplej vody! 4.4.2017
Jednoduché, ľahké a úplne zadarmo. Solárny kalkulátor pre odhad spotreby teplej vody! 4.4.2017Hoval SK spol. s r.o. Radi by ste poznali ročnú spotrebu energie teplej úžitkovej vody vrátane doporučenej plochy solárnych kolektorov? Vyskúšajte solárny kalkulátor, ktorý Vám pomôže odhaliť: spotrebu energie potrebnú na prípravu teplej úžitkovej vody, typ a odporúčané množstvo solárnych kolektorov, zisk z plochy kolektorov, maximálnu úsporu paliva, maximálne zníženie emisií CO2. Získajte výsledky teraz! Hlavnou činnosťou firmy Hoval je výroba a predaj tepelnej ...
[zpráva]Využijte online kalkulátor CIUR, spočítejte si cenu systému COMPRI® 16.6.2016
Využijte online kalkulátor CIUR, spočítejte si cenu systému COMPRI® 16.6.2016CIUR a.s. Využijte online aplikaci pro nezávaznou poptávku provedení izolace systémem COMPRI®. Vaše poptávka bude zpracována a potvrzena. Poté vás kontaktuje a ZDARMA navštíví technik z aplikační firmy a provede zaměření a nacenění realizace. Poptávka zateplení systémem COMPRI® Vyplněním a odesláním tohoto formuláře můžete provést nezávaznou poptávku provedení izolace vašeho objektu systémem COMPRI®. Vaše nezávazná poptávka bude zpracována a potvrzena. Cena je odvislá od skutečně zaměřených ..
[zpráva]Nový praktický kalkulátor pro výpočet velikosti nádrže na dešťovou vodu 6.3.2012
Nový praktický kalkulátor pro výpočet velikosti nádrže na dešťovou vodu 6.3.2012 Barbora BlankováGLYNWED s.r.o. Připravili jsme pro Vás nový praktický kalkulátor velikosti nádrže na dešťovou vodu za účelem jejího dalšího využívání. Výpočet velikosti nádrže a průvodce návrhem sestavy najdete na www.glynwed.czVyužívání dešťové vody například v domácnosti je výhodné nejen z důvodů ekonomických, ale také pro její výborné chemické a fyzikální vlastnosti...
[článek]Srovnání vlastností kalkulátorů cen energií 10.9.2013
Srovnání vlastností kalkulátorů cen energií 10...2013 V článku jsem se pokusil o průzkum vlastností kalkulátorů cen energií se zaměřením na jejich schopnost poskytnout kvalifikované informace zájemci o změnu dodavatele. Zaměřil jsem se na celé spektrum kalkulátorů,.. jaké informace by každý kalkulátor měl obsahovat,.. Srovnávače neboli kalkulátory cen energií bych rozdělit do tří kategorií... První skupina si vydělává uzavíráním smluv s návštěvníky kalkulátoru. Tyto kalkulátory disponují menší nabídkou,.. Většina návštěvníků je ale kontaktována po návštěvě kalkulátoru telefonicky... Tento ..
[článek]Stavební kalkulátory DEKSMART pro pohodlné nakupování přes internet 17.3.2015
Stavební kalkulátory DEKSMART pro pohodlné nakupování přes internet 17... Jeho součástí jsou i stavební kalkulátory DEKSMART,.. jehož součástí jsou i stavební kalkulátory DEKSMART zahrnující více než 100 konstrukcí a systémů...Dodatečnému řešení těchto otázek předejdete využitím kalkulátorů DEKSMART... Kalkulátor na ploché střechy vychází ze systémových a ověřených skladeb DEKROOF,.. Ke skladbám jsou přímo v kalkulátorech připojeny katalogové listy skladeb,.. omítky Všechny výše uvedené aspekty jsou v kalkulátorech zohledněny... Kompletní přehled kalkulátorů je k dispozici na adrese:.. ..
[článek]V kalkulátoru cen energií TZB-info lze nyní porovnávat i individuální ceny 4.10.2013
V kalkulátoru cen energií TZB-info lze nyní porovnávat i individuální ceny 4.10.2013 Po nedávném uvedení převratné novinky, kterou byla možnost zasílání poptávky přímo dodavatelům, se v krátké době objevuje další nová funkce, a tou je možnost zadání individuální cenové nabídky.Tato funkce vznikla z potřeby cenově zmapovat i část trhu s energiemi, který nebyl zahrnut do kalkulátoru. Jedná se o cenové nabídky předložené mimo oficiální ceník, či nabídky dodavatelů,.. že dodavatel v kalkulátoru úplně chybí...
[zpráva]Aplikace LUXMETR a VELUX LUX kalkulátor zjistí, jaké osvětlení je pro vás ideální 24.2.2016
Aplikace LUXMETR a VELUX LUX kalkulátor zjistí, jaké osvětlení je pro vás ideální 24.2.2016VELUX Česká republika, s.r.o. Intenzivní bílé světlo během dne podporuje naši výkonnost a produktivitu i psychiku. Chcete vědět, jaké dávky přirozeného denního světla máte k dispozici ve svých prostorách?LUXMETR změří intenzitu světla v místnostech už v hrubé stavbě Stačí si do chytrého telefonu nebo tabletu stáhnout na Google Play nebo App Store aplikaci LUXMETR a vydat se na procházku vaším obydlím –.. šikovnou pomůcku může být VELUX LUX kalkulátor,.. Kalkulátor podle polohy stavby a typu ..
[článek]Kalkulátor cen energií TZB-info 12.10.2012
Kalkulátor cen energií TZB-info Jak nejrychleji uspořit náklady za vytápění?.. pak jistě uvítáte nezávislý Kalkulátor cen energií TZB-info jako jednoduchou a denně aktualizovanou pomůcku pro vaše rozhodování... Kalkulátor cen energií TZB-info –.. kterými nás kalkulátor provede,.. má Kalkulátor cen energií TZB-info dvě zásadní přednosti:.. Tak jako u každého softwaru i u kalkulátoru cen energií TZB-info se při jeho používání objevuje řada námětů k jeho doplnění a vylepšení... 2012 bude na TZB-info k dispozici nová verze kalkulátoru...
[článek]Kalkulátor cen energií TZB-info má nově i historické ceníky 14.11.2012
Kalkulátor cen energií TZB-info má nově i historické ceníky Další vylepšení nezávislého kalkulátoru cen energií 14... Kalkulátor cen energií TZB-info je nezávislý,.. že o nezávislý Kalkulátor cen energií TZB-info je zájem,.. že článek s popisem kalkulátoru se dostal na první místo žebříčku nejčtenějších článků na portálu TZB-info za poslední měsíc... Připravované další vylepšení kalkulátoru Pomocí kalkulátoru si můžete dnes porovnat aktuálně platné nebo historické ceny plynu nebo elektřiny jednotlivých dodavatelů...
[článek]Kalkulátor stanovení vnitřních a okrajových oblastí na povrchu pláště budovy (ETICS) 18.6.2012
Kalkulátor stanovení vnitřních a okrajových oblastí na povrchu pláště budovy (ETICS) 18... Kalkulátor společnosti ROCKWOOL využívá jako zdroj informací údaje z výše uvedené normy... Rozsah funkcí kalkulátoru Náhled na výpočtovou část kalkulátoru pro stanovení vnitřních a okrajových oblastí na povrchu pláště budovy .. Jednoduchý a efektivní kalkulační nástroj je k dispozici ke stažení pod odkazem Kalkulátor stanovení vnitřních a okrajových oblastí na povrchu pláště budovy...
[článek]"Virtuální kalkulátor ECČB" - pomocník pro úspory elektřiny v domácnosti 1.9.2008
"Virtuální kalkulátor ECČB" - pomocník pro úspory elektřiny v domácnosti 1... vydalo občanské sdružení Energy Centre České Budějovice (ECČB) "Virtuální kalkulátor ECČB", který naleznete na www... Pomocí tohoto kalkulátoru si každý zájemce může formou "virtuální domácnosti" projít jednotlivé místnosti svého bytu či domu a zaškrtnout v nich elektrospotřebiče,.. Virtuální kalkulátor ECČB propočte spotřebu jednotlivých spotřebičů za rok a vyhodnotí celkovou roční spotřebu elektřiny domácnosti v kWh. Po zadání sazby v Kč za 1 kWh pak kalkulátor vypočítá,.. Dále kalkulátor zobrazí pět ..
[článek]Pozvánka na slavnostní zahájení provozu nového Kalkulátoru cen energie TZB-info 16.9.2012
Pozvánka na slavnostní zahájení provozu nového Kalkulátoru cen energie TZB-info 16...Kalkulátor cen energií TZB-info Kalkulátor cen energií TZB-info Vám na jednom místě přináší nezávislé informace o cenách jednotlivých prodejců elektrické energie a plynu na českém trhu. Kalkulátor je projektem internetového portálu TZB-info,..Kalkulátor cen energií TZB-info:..Kalkulátor cen energie TZB-info je přihlášen do soutěže Grand Prix veletrhu For Arch Praha 2012... Nakonec tedy "Kalkulátor cen energií TZB-info". Sice konzervativní,.. Losování proběhne na slavnostním zahájení provozu Kalkulátoru cen..
[článek]Ceny elektřiny a plynu pro rok 2013 již v Kalkulátoru cen energií TZB-info 10.12.2012
Ceny elektřiny a plynu pro rok 2013 již v Kalkulátoru cen energií TZB-info 10...2012 Kalkulátor cen energií TZB-info již obsahuje ceny elektřiny a plynu 2013...Ceníky 2013 v Kalkulátoru cen energií TZB-info Ing... analytik Kalkulátoru cen energií TZB-info:.. že většinu nových cen v kalkulátoru máme... analytik Kalkulátoru cen energií TZB-info:.. V Kalkulátoru cen energií TZB-info jsou uvedeny proto,.. analytik Kalkulátoru cen energií TZB-info:.. protože ti zvyšovali atraktivitu kalkulátorů cen energií,.. analytik Kalkulátoru cen energií TZB-info:.. Cílem Kalkulátoru cen energií TZB-info,..
[článek]Kalkulátor cen energií TZB-info nově rozšířen o analýzu cen 4.12.2012
Kalkulátor cen energií TZB-info nově rozšířen o analýzu cen 4.12... jsou nyní nově v Kalkulátoru cen energií TZB-info... Předpokládaný vývoj regulovaných složek v roce 2013 Vývoj cen regulovaných složek elektrické energie nově na Kalkulátor cen energií TZB-info Vývoj cen regulovaných složek elektrické energie najdete v Kalkulátoru cen energií TZB-info v nové záložce Analýza. Analýza nově v Kalkulátoru cen energií TZB-info .. Vývoj cen regulovaných složek elektřiny v Kalkulátoru cen energií TZB-info Informace z tiskové konference ERÚ ..
[zpráva]Nový kalkulátor na výpočet velikosti nádrže na dešťovou vodu a návrh ideální sestavy nádrže a příslušenství 13.4.2017
Nový kalkulátor na výpočet velikosti nádrže na dešťovou vodu a návrh ideální sestavy nádrže a příslušenství 13.4.2017 Nikita HoratschkeováNicoll Česká republika, s.r.o. Připravili jsme pro Vás kalkulátor, který po zadání několika základních údajů pomůže spočítat vhodnou velikost podzemní nádrže na dešťovou vodu,.. počtu osob v domácnosti a plochy zahrady Vám kalkulátor vypočítá ideální velikost nádrže a také navrhne sestavu nádrže a příslušenství...
[článek]Kalkulátor cen energií TZB-info jako jediné komerční porovnání dodavatelů energií na stránkách ERÚ 5.4.2014
Kalkulátor cen energií TZB-info jako jediné komerční porovnání dodavatelů energií na stránkách ERÚ 5... byl ukončen přes 1 rok trvající proces ověřování objektivity a nezávislosti Kalkulátoru cen energií TZB-info ze strany ERÚ. Kalkulátor cen energií TZB-info je jako jediné komerční porovnání dodavatelů energií umístěn na webových stránkách Energetického regulačního úřadu.Kalkulátor cen energií TZB-info (Kalkulátor) jsme poprvé představili veřejnosti na veletrhu For Arch v Praze v září 2012...
[článek]Ceny elektřiny a plynu na rok 2014 již nyní v Kalkulátoru cen energií 17.10.2013
Ceny elektřiny a plynu na rok 2014 již nyní v Kalkulátoru cen energií 17.10.2013 Chcete změnit dodavatele? Váháte, koho si vybrat, ale co když po Novém roce budou lepší nabídky? Kalkulátor cen energií TZB-info zaznamenává a porovnává pro Vás první nabídky dodavatelů na příští rok a při tom pracuje s odhadem výše státem regulovaných cen... kalkulátoru vybrat volbu „..
[článek]Výherci z prázdninové fotosoutěže a z tipů na název Kalkulátoru cen energie TZB-info 6.10.2012
Výherci z prázdninové fotosoutěže a z tipů na název Kalkulátoru cen energie TZB-info 6.10.2012 Gratulujeme výhercům prázdninové fotosoutěže a děkujeme všem, kteří nám poslali tipy na název nového Kalkulátoru cen energie TZB-info. Výherce fotosoutěže obdrží poukaz na nákup za 3.000 Kč, všem ostatním posíláme dárek.Prázdninová fotosoutěž Velká prázdninová fotosoutěž s TZB-info měla letos motto "staré a nové". Téma asi nebylo jednoduché,..Hledání názvu pro nový Kalkulátor cen energie TZB-info ..
[článek]Kalkulátor cen energií TZB-info je nejvíce v povědomí zákazníků 22.12.2014
Kalkulátor cen energií TZB-info je nejvíce v povědomí zákazníků 22.12.2014 Kvantitativní výzkum exkluzivně zpracovaný pro společnost MND zjišťoval názory zákazníků z řad domácností na to, co si myslí o energetickém trhu u nás: Jak snadno lze změnit dodavatele? Jaké mají zkušenosti? Uvádějí prodejci pravdivé údaje? Znají zákazníci srovnávače a co si o nich myslí, který z nich je nejznámější?Společnost Moravské naftové doly si nechala udělat průzkum, jehož cílem bylo získat podklady pro diskuzi na téma "Očekávání zákazníků a realita trhu". Výsledky výzkumu byly představeny na Žofínském fóru...
[článek]Praktické online kalkulátory pro návrh vsakovacích zařízení a nádrží na dešťovou vodu 26.3.2012
Praktické online kalkulátory pro návrh vsakovacích zařízení a nádrží na dešťovou vodu Technický servis GLYNWED pomůže při výběru optimální sestavy pro hospodaření s dešťovou vodou 26...cz praktické kalkulátory pro výpočet akumulační nádrže na dešťovou vodu a vsakovacích zařízení... Oba kalkulátory jsou připraveny podle nejnovějších technických norem... připravila a zdarma zveřejnila praktické kalkulátory pro výpočet akumulační nádrže na dešťovou vodu a vsakovacích zařízení. Oba kalkulátory jsou připraveny podle nejnovějších technických norem a navazují na aktuální požadavky zakotvené v ..
[článek]V kalkulátoru jsou nyní ceny z první i druhé vlny aukce pořádané společností Dtest 4.6.2017
kalkulátoru jsou nyní ceny z první i druhé vlny aukce pořádané společností Dtest 4.6.2017 Aukce pořádané spotřebitelskou organizací DTest vzbudily velkým zájem domácností a následně také zájem účastníků o srovnání cen s konkurencí. Kalkulátor cen energií TZB-info sleduje poměry na trhu s energií a tak po vydání aukčního ceníku vítězným dodavatelem nemůže v něm tato položka chybět... V Kalkulátoru se mimo jiných srovnávají nabídky,.. I ty nejatraktivnější nabídky v Kalkulátoru nemusí platit věčně a s rostoucími cenami mohou s určitým zpožděním zmizet...V kalkulátoru jsou nyní zveřejněny ..
[článek]Další služba pro obchodníky od Kalkulátoru cen energií TZB-info – informace o poptávkách 28.4.2017
Další služba pro obchodníky od Kalkulátoru cen energií TZB-info – informace o poptávkách 28.4.2017 Kalkulátor cen energií TZB–info monitoruje trh s elektřinou a plynem pro domácnosti a má již na energetickém trhu tradici. Obchodníci nyní mohou získat další službu v podobě informací,..Kalkulátor cen energií TZB–.. provozovatel Kalkulátoru cen energií TZB–.. Po určité době je zákazníkovi Kalkulátorem zaslán mail s formulářem a s prosbou o jeho vyplnění... formulář pro hodnocení dodavatele Kalkulátor přitahuje zákazníky,..
[článek]Zemní plyn zlevňuje pro více než 50 % trhu, řekl na ČT 24 analytik Kalkulátoru cen energií TZB-info 12.4.2013
Zemní plyn zlevňuje pro více než 50 % trhu, řekl na ČT 24 analytik Kalkulátoru cen energií TZB-info 12.4.2013 Jedním z témat pořadu Ekonomika ČT24 11... Analytik Kalkulátoru cen energií TZB-info komentoval nejen aktuální snížení ceny dodavatelů,.. analytik kalkulátoru cen energií TZB-info „.. analytik Kalkulátoru cen energií TZB-info...Aktuální porovnání si mohou čtenáři udělat v Kalkulátoru cen energií TZB-info,.. V rozhodování Vám mohou pomoci Užitečné informace (včetně doporučených zásad chování) a Nejčastější dotazy v zápatí Kalkulátoru cen energií TZB-info,..
[článek]Nová verze Kalkulátoru cen energií TZB-info získala na For Arch Praha 2013 cenu GRAND PRIX 20.9.2013
Nová verze Kalkulátoru cen energií TZB-info získala na For Arch Praha 2013 cenu GRAND PRIX 20...2013 Odborná porota veletrhu For Arch Praha 2013 udělila Kalkulátoru cen energií TZB-info cenu GRAND PRIX. Porota ocenila nezávislost kalkulátoru,.. 2013 uplynul rok od slavnostního spuštění provozu Kalkulátoru cen energií TZB-info. Kalkulátor dostal ke svým prvním narozeninám krásný dárek - cenu GRAND PRIX veletrhu For Arch Praha 2013...Odborná porota tak ocenila dle slov na slavnostním předávání cen "na trhu jediný nezávislý kalkulátor,..Od spuštění Kalkulátoru na jeho obsahu stále pracujeme a ..
[článek]Kalkulátor cen energií TZB-info vybírá nejlevnějšího dodavatele elektřiny i optimální tarif (1) 18.12.2012
Kalkulátor cen energií TZB-info vybírá nejlevnějšího dodavatele elektřiny i optimální tarif (1) 18...2012 Pomocí nezávislé výpočetní pomůcky Kalkulátoru cen energií TZB-info si můžete nejen porovnat aktuální cenu vašeho dodavatel pro rok 2013 s konkurenčními dodavateli... Pomocí Kalkulátoru cen energií TZB-info si můžete velmi jednoduše porovnat oba tarify pro vaši spotřebu i vaši distribuční oblast... vzrostly platby za distribuci prakticky ve všech tarifních sazbách v rozmezí od 3 do 13 %. Kolik můžete příští rok za elektřinu ušetřit změnou vašeho dodavatele si můžete snadno spočítat ..
[článek]Kalkulátor cen energií TZB-info rozšířen o tarify „C“ 15.1.2013
Kalkulátor cen energií TZB-info rozšířen o tarify „C“ Kalkulátor cen energií TZB-info vybírá nejlevnějšího dodavatele elektřiny i optimální tarif 15... Proto byl Kalkulátor cen energií TZB-info nově doplněn i o tyto „.. Pomocí Kalkulátoru cen energií TZB-info si můžete velmi jednoduše porovnat oba tarify pro vaši spotřebu i vaši distribuční oblast... Konkrétní dodavatele si můžete snadno dohledat pomocí Kalkulátoru cen energií TZB-info...
[článek]Souhrnný pohled na data v nezávislém Kalkulátoru cen energií TZB-info 26.2.2013
Souhrnný pohled na data v nezávislém Kalkulátoru cen energií TZB-info 26.2.2013 Článek se zabývá porovnáním cen energií (zemního plynu a elektřiny) podle distribučních oblastí... co návštěvníky kalkulátoru nejvíce zajímá,..Zdrojem dat mi byl Kalkulátor cen energií TZB-info,.. Zájem návštěvníků Kalkulátoru TZB-info, podle oblastí Následující tabulka ukazuje počet zadání srovnání cen zemního plynu v Kalkulátoru TZB-info podle jednotlivých krajů... Kteří obchodníci byli v kalkulátoru nejvíce zadáváni Zákazníci nejvíce zadávali dodavatele dle následujících tabulek,.. že zájem návštěvníků ..
[tabulka]Finanční kalkulátor pro hodnocení ekonomické efektivnosti investic
Finanční kalkulátor pro hodnocení ekonomické efektivnosti investic Mgr. Tomáš Chadim, FEL ČVUT Výpočet ekonomické efektivnosti hodnotí dosažené výnosy (efekty) ve srovnání s náklady (nároky) na realizaci a provoz posuzované investice. Ekonomická efektivnost se měří penězi, proto její výpočet nemůže obsahovat penězi neměřitelné veličiny, mezi něž bohužel patří i většina přínosů ve prospěch životního prostředí. Ekonomické hodnocení nám proto může dát pouze odpověď na otázku, co nás to stojí a jaký je ekonomický efekt. Prostá doba návratnosti je nejjednodušší,..
[text]TZB-info v jiných médiích
.. analytik Kalkulátoru cen energií TZB-info... analytik Kalkulátoru cen energií TZB-info... analytik Kalkulátoru cen energií TZB-info... analytik Kalkulátoru cen energií TZB-info... analytik Kalkulátoru cen energií TZB-info... analytik Kalkulátoru cen energií TZB-info... analytik Kalkulátoru cen energií TZB-info... analytik Kalkulátoru cen energií TZB-info. V časopise je navíc přehled dodavatelů a cen z Kalkulátoru cen energií TZB-info... analytik Kalkulátoru cen energií TZB-info... analytik Kalkulátoru cen energií TZB-info... analytik Kalkulátoru cen energií TZB-info... analytik Kalkulátoru..
[článek]Novinka: Zasílání zpráv z energetického trhu 18.3.2015
..2015 Kalkulátor cen energií TZB-info nyní nabízí unikátní službu,.. kterými kalkulátor disponuje... Informace o cenách energií v e-mailových reportech a v Kalkulátoru Kalkulátor cen energií TZB-info od počátku své existence poskytuje nezávislé cenového srovnání nabídek dodavatelů... Kalkulátor pracuje s daty,.. aby kalkulátor byl místem,.. Zákazníci poptávkami z kalkulátoru oslovují dodavatele,.. kalkulátor je prostředníkem,..
[článek]TZB-info na výstavě Infotherma 2013 v Ostravě 12.1.2013
.. kterou nabízí Kalkulátor cen energií TZB-info a nový výpočet pro porovnání různých zdrojů se zahrnutím i ostatní spotřeby... Kalkulátor cen energií TZB-info...Kalkulátor cen energií TZB-info je nezávislý SW nejen pro porovnání cen dodavatelů elektřiny a plynu... Pro odborníky a zájemce o podrobnosti problematiky Kalkulátor cen energií TZB-info nabízí navíc analýzy a v tomto směru budeme Kalkulátor dále rozšiřovat. Aktualizaci cen v kalkulátoru provádíme denně,..
[článek]Budeme platit za elektřinu a za plyn méně? 4.10.2015
Budeme platit za elektřinu a za plyn méně? 4.10.2015 Změny cen jsou vždy předmětem pozornosti. Nejinak tomu je i u cen energií. Ceny energií pro firmy, města a státní správu odrážejí vývoj na energetických burzách a trvale klesají. Proč podobný vývoj ještě nenastal na trhu s elektřinou a plynem pro domácnosti?.. Nově jsou ceny z aukcí nabízeny i v kalkulátoru cen energií TZB-info... kalkulátor cen energií TZB-info) Graf 3:.. kalkulátor cen energií TZB-info) Jaké jsou příčiny poklesu cen energií na energetických burzách Dalo by se říci,.. kalkulátor cen energií TZB-info) Graf 6:.. ..
[článek]Pozor na chytáky při změně dodavatele 9.4.2017
Pozor na chytáky při změně dodavatele 9... Každý kalkulátor není stejný Pokud se domácnost rozhodne ušetřit za energie,.. Kalkulátory nejsou všechny stejné,.. Na internetu se zákazník může setkat s kalkulátory,.. poradců v komerčních kalkulátorech... samozřejmě v takových kalkulátorech jeho nabídka je,.. info Kalkulátor cen energií TZB –.. V posledních dvou letech se objevují v Kalkulátoru jiné nabídky,.. které podle organizátorů aukce jsou vysoutěženy za účelem poskytnutí nabídky pro návštěvníky Kalkulátoru... Nově v kalkulátoru jsou označeny nabídky dodavatelů,.. Zákazník má ..

 [další stránka >>>]
 
 

Aktuální články na ESTAV.czZačaly přípravné práce pro novostavbu na Václavském náměstíČištění a ochrana fasády rodinného domuPraha koupí objekt nádražní restaurace v BubenčiVize pro okresní město: Hala obchoďáku nebo moderní čtvrť pro bydlení a služby?