Nový trend: Facility společnosti nabízejí svým klientům jako nadstandardní službu stroje na čištění obuvi

Datum: 7.4.2016  |  Organizace: ČISTIČ BOT.CZ s.r.o.  |  Firemní článek

Společnosti zabývající se facility managementem, mohou svým klientům nabízet novou službu: čističe bot umístěné v jimi spravovaných budovách.

ČISTIČ BOT.CZ s.r.o.
Na Bělidle 910/20
15000 Praha 5

tel.:251 556 799
e-mail:
web:www.cisticbot.cz

Administrativní budovy či rozsáhlá administrativní centra jsou místy s velkou koncentrací osob, což s sebou zvláště v období nepříznivého počasí přináší i vysoké nároky na úklid budov. Z tohoto důvodu některé facility společnosti (např. OKIN nebo Passerinvest) začaly rozšiřovat balíčky svých služeb o nový benefit: čističe bot.

Díky čističům bot se facility firmy lépe odliší od konkurence, která tuto službu běžně nenabízí. Čističe bot přispívají k pocitu komfortu a pohodlí zákazníků a pomáhají facility společnostem vytvářet pověst dokonalého poskytovatele špičkových služeb.

Česká společnost Čistič bot.CZ, s.r.o. na tento trend zareagovala a připravila v rámci programu Shine&Go možnost full-servis pronájmů čističů bot značky HEUTE šitou na míru právě facility firmám. Její předností je to, že facility společnost se stává prostředníkem pronájmu čističů bot a z toho jí plynou mnohé výhody. V první řadě se jedná o pronájem se slevou pro facility firmu s tím, že konečná výše pronájmu účtovaná zákazníkům se zcela odvíjí od uvážení a potřeb facility firmy.

Čistič bot.CZ nadstandardně nabízí svým klientům možnost obrandování strojů logem nebo značkou. Tuto nabídku mohou samozřejmě využít i facility společnosti, pro které je možnost loga umístěného na elegantním a designově zajímavém čističi bot způsobem, jak o sobě dát svým klientům nenásilně, přesto však důrazně, vědět.

V případě pronájmu od společnosti Čistič bot.CZ je v rámci programu Shine&Go zcela perfektně postaráno o pravidelný servis. Technici společnosti Čistič bot.CZ sami pohlídají, kdy je nutné servis provést a postarají se jak o kompletní čištění stroje včetně čisticích kartáčů, tak o doplňování lešticí pasty. Servis probíhá vždy mimo budovu klienta výměnou stroje za stroj. V programu Shine&Go je vše samozřejmě zdarma.

Více informací: ČISTIČ BOT.CZ s.r.o.; marketing@cisticbot.cz, www.cisticbot.cz, www.shinego.cz

Polifix 2
Polifix 2
Poliswing
Poliswing
Elegance Couleur plus
Elegance Couleur plus

 

Datum: 7.4.2016
Organizace: ČISTIČ BOT.CZ s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

Normy

Knihovna FM

Partneři - Facility management

logo Mark2 Corporation
logo ista

Odborné semináře TZB-info

Odborné semináře - Správa a provoz nemovitostí, FM v praxi
Správa budov, úspory energií a správa technického zařízení od předních odborníků. Témata přizpůsobíme vašim potřebám. Školení vícedenní i na 1 den na vybrané téma. Máte dotazy nebo zájem o školení?
Přečtěte si reakce účastníků 5 denních seminářů 3+ 2 dny s certifikátem:
Podzim 2013: Praha 6 Petřiny
Únor 2014: Hotel Golf, Praha
Podzim 2014: Aquapalace Hotel Prague
Podzim 2015: Aquapalace Hotel Prague
Podzim 2016: Aquapalace Hotel Prague
Březen 2017: Aquapalace Hotel Prague


účastníci semináře FM

Spolupráce

Česká pobočka mezinárodní asociace Facility managementu (IFMA CZ) www.ifma.cz

Odborný garant

Petra Gütterová
 
 

Aktuální články na ESTAV.czAirbnb chce začít stavět vlastní domy na pronájemNové loftové bydlení umí ukázat kvality staré řemeslné práceVIDEO: Autonomní stavební mechanizace. Reálné využití dříve než automobilyBrno zahájilo průzkumné práce v retenční nádrži v Králově Poli