Jsme s Vámi už 25 let - nová soutěž veletrhu Aquatherm Praha

Datum: 16.11.2017 1:04  |  Organizace: MDL Expo, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Aquathermu Praha bude 25 let a my každý den veletrhu rozdáme 25 chytrých telefonů. Registrací do soutěže získáte i vstup zdarma a bez front, Aquatherm Times č. 3 a barevný Katalog veletrhu.

MDL Expo, s.r.o.
Šmeralova 170/ 31
170 00 Praha 7

tel.: +420 602 299 614, +421 948 955 721
e-mail:
web:www.mdlexpo.cz

Vážené dámy a pánové, je nám velkou ctí, jménem společnosti MDL Expo s.r.o. a jménem všech našich partnerů a spolupracovníků, informovat Vás o novinkách 22. ročníku mezinárodního odborného veletrhu Aquatherm Praha 2018.


Výročí veletrhu Aquatherm Praha - "Jsme s Vámi už 25 let" ... nová soutěž veletrhu

Příští rok tomu bude 25 let, kdy se konal první ročník veletrhu Aquatherm Praha. V této souvislosti jsme pro Vaše návštěvníky připravili soutěž, při níž každý den veletrhu rozdáme 25 chytrých telefonů. Vyplněním registračního formuláře pro vstup zdarma tak získáte možnost nejen vyhrát jeden ze 100 mobilních telefonů, ale zároveň 14 dní před veletrhem obdržíte poštou Registrační kartu návštěvníka pro vstup na veletrh bez front, včetně Aquatherm Times č. 3 s vloženým barevným Katalogem veletrhu. Hrajte s námi o 100 mobilních telefonů a zaregistrujte se k návštěvě již dnes.
Registrace


Aquatherm Times č.2 již na cestě k Vám

… aneb Kavárenské čtení netradičního formátu jak pro profesionály, tak i laickou veřejnost.

Přejete-li si obdržet ZDARMA příští vydání Aquatherm Times a vstupenku na veletrh Aquatherm Praha 2018 přímo do vaší poštovní schránky, zaregistrujte se k návštěvě veletrhu na stránce VSTUP ZDARMA. Velice rádi tak učiníme.


 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Aquatherm Nitra bohužel nebyl podpořen v programech CzechTrade

6.2.2017 | redakce
Veletrh Aquatherm Nitra již zítra otvírá své brány, letos s rekordním počtem vystavovatelů, a to včetně řady českých firem. Zaujalo nás, proč mezi více než stovkou agenturou Czech Trade podpořených výstav a veletrhů není právě tento tradiční a úspěšný mezinárodní slovenský veletrh.

Několik postřehů z letošního Aqua-thermu

16.3.2016 | Ing. Jan Blažíček, redakce
21. ročník mezinárodního odborného veletrhu vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky je již zhruba týden minulostí, ale dovolte mi, abych se tímto svým článkem ještě jednou na letňanské výstaviště vrátil a zmínil zde několik bodů, které mě tam letos zaujaly.

Soutěž o nejlepší exponát veletrhu Aqua-therm Praha 2016 zná své vítěze!

3.3.2016 | redakce
V rámci druhého dne veletrhu Aqua-therm praha 2016 byla předána ocenění za nejlepší výstavní exponáty. Řadu z nich již znáte z našich stránek, pojďte se podívat, které to jsou.

Na výstavišti v Letňanech začal Aquatherm 2016

2.3.2016 | Ing. Jan Blažíček, redakce
Jednadvacátý ročník tradičního veletrhu vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky byl v úterý dopoledne zahájen v kongresovém sále areálu PVA EXPO.

Novinky ve zdravotní technice 2016 - na Aqua-thermu Praha

28.2.2016 | Ing. Dagmar Kopačková, Ph.D., redakce
Seminář zahájí Ing. Novotný přednáškou, která se týká každého: Cena vody - proč naše peníze tečou ve velkém do zahraničí? Ing. Novotný je zároveň autorem projektu Pravda o vodě, jehož cílem je upozornit na to, jak v ČR zahraniční koncerny odklání velkou část financí inkasovaných od občanů z vodného a stočného na účty v zahraničí.

Projekty 2017

 
 

Aktuální články na ESTAV.czŘSD dnes zahájí stavbu dalších úseků D6 na RakovnickuZměny pro stavebníka rodinného domu po novele stavebního zákona od ledna 2018Město pro kaktusy: Budova na místě staré skládky využívá průhledné fotovoltaické skloCeny nemovitostí: Rodinné domy zdražují rychleji než byty