Jsme s Vámi už 25 let - nová soutěž veletrhu Aquatherm Praha

Datum: 16.11.2017 1:04  |  Organizace: MDL Expo, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Aquathermu Praha bude 25 let a my každý den veletrhu rozdáme 25 chytrých telefonů. Registrací do soutěže získáte i vstup zdarma a bez front, Aquatherm Times č. 3 a barevný Katalog veletrhu.

MDL Expo, s.r.o.
Šmeralova 170/ 31
170 00 Praha 7

tel.: +420 602 299 614, +421 948 955 721
e-mail:
web:www.mdlexpo.cz

Vážené dámy a pánové, je nám velkou ctí, jménem společnosti MDL Expo s.r.o. a jménem všech našich partnerů a spolupracovníků, informovat Vás o novinkách 22. ročníku mezinárodního odborného veletrhu Aquatherm Praha 2018.


Výročí veletrhu Aquatherm Praha - "Jsme s Vámi už 25 let" ... nová soutěž veletrhu

Příští rok tomu bude 25 let, kdy se konal první ročník veletrhu Aquatherm Praha. V této souvislosti jsme pro Vaše návštěvníky připravili soutěž, při níž každý den veletrhu rozdáme 25 chytrých telefonů. Vyplněním registračního formuláře pro vstup zdarma tak získáte možnost nejen vyhrát jeden ze 100 mobilních telefonů, ale zároveň 14 dní před veletrhem obdržíte poštou Registrační kartu návštěvníka pro vstup na veletrh bez front, včetně Aquatherm Times č. 3 s vloženým barevným Katalogem veletrhu. Hrajte s námi o 100 mobilních telefonů a zaregistrujte se k návštěvě již dnes.
Registrace


Aquatherm Times č.2 již na cestě k Vám

… aneb Kavárenské čtení netradičního formátu jak pro profesionály, tak i laickou veřejnost.

Přejete-li si obdržet ZDARMA příští vydání Aquatherm Times a vstupenku na veletrh Aquatherm Praha 2018 přímo do vaší poštovní schránky, zaregistrujte se k návštěvě veletrhu na stránce VSTUP ZDARMA. Velice rádi tak učiníme.


 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Aquatherm Praha 2018 již za 4 dny

22.2.2018 | Ing. Dagmar Kopačková, Ph.D., redakce
Aquatherm je již za dveřmi a my jsme požádali o pár slov Mgr. Michala Drážďanského. Vzhledem k tomu, že v MDL EXPO se již stěhuje na výstaviště, je to rozhovor rychlý, skoro jako v MIX zóně na aktuální velké sportovní akci.

Tipy na stánky – Aquatherm Praha 2018

20.2.2018 | redakce
Následující přehled zajímavostí vybírá z nabídky veletržních stánků letošního veletrhu Aqua-therm, který se koná na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany ve dnech 27. února – 2. března 2018. Tento přehled může směrovat jak kroky návštěvníků, tak může být alespoň stručnou informací o novinkách pro ty, kteří se na veletrh nedostanou.

UCEEB FÓRUM – Budovy: Trendy a budoucnost

15.2.2018 | redakce
Jak se chová budova jako aktivní prvek elektrické sítě? Jak se monitoruje vlhkost v dřevěných konstrukcích? A jak funguje solární kolektor kombinovaný s fotovoltaikou? Těmto a dalším tématům se bude věnovat celý blok úterního doprovodného programu veletrhu Aquatherm 2018.

Doprovodný program veletrhu Aquatherm Praha 2018

8.2.2018 | Ing. Dagmar Kopačková, Ph.D., redakce, hlavní garant doprovodného programu
Před 25 lety se konal 1. veletrh Aquatherm Praha. Vstup na letošní ročník je na základě registrace zdarma. V pražských Letňanech se od úterý 27. 2. do pátku 2. 3. 2018 koná také bohatý doprovodný program ve čtyřech sálech výstaviště. Vyberte si z přednášek, diskusí, kulatých stolů a tiskových konferencí.

Aquatherm Nitra bohužel nebyl podpořen v programech CzechTrade

6.2.2017 | redakce
Veletrh Aquatherm Nitra již zítra otvírá své brány, letos s rekordním počtem vystavovatelů, a to včetně řady českých firem. Zaujalo nás, proč mezi více než stovkou agenturou Czech Trade podpořených výstav a veletrhů není právě tento tradiční a úspěšný mezinárodní slovenský veletrh.

Témata 2018

 
 

Aktuální články na ESTAV.czNovinky Zehnder pro zdravé, komfortní a elegantní vytápění a větrání s rekuperacíPředpověď budoucího vývoje pražského rezidenčního trhu není vůbec přízniváOprava čeká Karlův most a dalších 29 mostů ve špatném stavuDlouhodobě nejlepší investice je nemovitost