"Aquatherm Times" ... nové noviny pro obor TZB

Datum: 24.5.2017 1:35  |  Organizace: MDL Expo, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Aktuální e-mailový newsletter Aquatherm přináší první zajímavosti k příštímu mezinárodnímu veletrhu, který se bude konat 27. 2. -2. 3. 2018 v Praze.

MDL Expo, s.r.o.
Šmeralova 170/ 31
170 00 Praha 7

tel.: +420 602 299 614, +421 948 955 721
e-mail:
web:www.mdlexpo.cz

Na podzim 2017 připravujeme první vydání vlastních novin „Aquatherm Times“ v retro podobě a netradičním formátu. Smyslem není jen informovat o přípravách veletrhu, ale i pobavit a zaujmout tradiční i nové návštěvníky. Noviny budou obsahovat nejenom aktuální informace od našich partnerů, ale budou vycházet ze standartního schématu novin se zaměřením na obor TZB: články, pravidelné glosy odborníků, rozhovory, zábavu, inzertní část, a to vše v retro stylu.

Máte zájem být součástí novin? Připravte si retro inzerát, nachystejte kroniky a zažloutlé fotografie


Distribuce:
Českou poštou, a to v první fázi na 6 500 městských a obecních úřadů (SMO ČR), 3 000 vybraných projektantů oboru TZB, 600 vybraných firem z oboru TZB (vč. vystavovatelů z roku 2014 a 2016), 3000 ks do cca 50 vybraných obchodních míst TZB po celé ČR (cca 50 až 100 ks na jednu pobočku).

"Aguatherm je o budoucnosti, doprovodný program o aktualitách, stánky jsou plné novinek. Retro noviny budou tedy jakýmsi odlehčením, zajímavým čtením v zajímavém střihu", říká Michal Drážďanský, jednatel MDL EXPO, pořadatel veletrhu.

Aquatherm Praha 2018

  • prezentace budovy jako jednoho celku NEW
  • aplikace ATapp® i pro návštěvníky NEW
  • zaměření na státní samosprávu NEW
  • nové PR aktivity pro B2B i B2C NEW
  • 20 tis. návštěvníků, 250 vystavovatelů
... i to bude Aquatherm Praha 2018

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Aquatherm Nitra bohužel nebyl podpořen v programech CzechTrade

6.2.2017 | redakce
Veletrh Aquatherm Nitra již zítra otvírá své brány, letos s rekordním počtem vystavovatelů, a to včetně řady českých firem. Zaujalo nás, proč mezi více než stovkou agenturou Czech Trade podpořených výstav a veletrhů není právě tento tradiční a úspěšný mezinárodní slovenský veletrh.

Několik postřehů z letošního Aqua-thermu

16.3.2016 | Ing. Jan Blažíček, redakce
21. ročník mezinárodního odborného veletrhu vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky je již zhruba týden minulostí, ale dovolte mi, abych se tímto svým článkem ještě jednou na letňanské výstaviště vrátil a zmínil zde několik bodů, které mě tam letos zaujaly.

Soutěž o nejlepší exponát veletrhu Aqua-therm Praha 2016 zná své vítěze!

3.3.2016 | redakce
V rámci druhého dne veletrhu Aqua-therm praha 2016 byla předána ocenění za nejlepší výstavní exponáty. Řadu z nich již znáte z našich stránek, pojďte se podívat, které to jsou.

Na výstavišti v Letňanech začal Aquatherm 2016

2.3.2016 | Ing. Jan Blažíček, redakce
Jednadvacátý ročník tradičního veletrhu vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky byl v úterý dopoledne zahájen v kongresovém sále areálu PVA EXPO.

Novinky ve zdravotní technice 2016 - na Aqua-thermu Praha

28.2.2016 | Ing. Dagmar Kopačková, Ph.D., redakce
Seminář zahájí Ing. Novotný přednáškou, která se týká každého: Cena vody - proč naše peníze tečou ve velkém do zahraničí? Ing. Novotný je zároveň autorem projektu Pravda o vodě, jehož cílem je upozornit na to, jak v ČR zahraniční koncerny odklání velkou část financí inkasovaných od občanů z vodného a stočného na účty v zahraničí.

Projekty 2017

 
 

Aktuální články na ESTAV.czPraha prodloužila lhůtu posouzení vlivu stavebních předpisůKermi Quickfinder – jednoduchá kalkulace pro zjištění vhodného otopného tělesaSoutěž o střechu SATJAM zdarma zná vítězeNetradiční formy bydlení: Lofty, podkroví, mobilní domky, přírodní stavitelství