Aquatherm Nitra 2017 - již zítra se otvírají brány

Datum: 6.2.2017 12:27  |  Organizace: MDL Expo, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Veletrh Aquatherm Nitra 2017 je poprvé v historii ve 4 halách. Návštěvníci si budou moci skenovat údaje o výrobcích a dále s nimi pracovat z pohodlí domova. Společným dárkem vystavovatelů a pořadatele pro jednoho z návštěvníků je osobní automobil.

MDL Expo, s.r.o.
Šmeralova 170/ 31
170 00 Praha 7

tel.: +420 602 299 614, +421 948 955 721
e-mail:
web:www.mdlexpo.cz

Aquatherm Nitra v dvouletém cyklu

"Už pri prípravách tohto ročníka sme si stanovili niekoľko cieľov, o ktorých mi dovoľte sa krátko zmieniť. Tým hlavným bol prechod konania veľtrhu z každoročného na dvojročný cyklus, čo je samozrejme, predovšetkým z pohľadu usporiadateľa, zmena veľká. Hlavným dôvodom sú predovšetkým ekonomické dôvody, ktoré musia naši vystavovatelia riešiť denne, ale aj predlžovanie intervalov zavádzanie nových výrobkov na trh a pod. Samozrejme sme prihliadali aj k veľtrhu Aquatherm Praha, ktorý sa koná v párnych rokoch, a vhodne tak bude dopĺňať prezentáciu v odbore technického zariadenia budov na Slovensko-českom území a s veľtrhom tejto značky sa bude v Nitre v dvojročnom období striedať", zmiňuje v príhovoru Michal Drážďanský, jednatel MDL Expo s.r.o.

Další novinky veletrhu Aquatherm Nitra 2017

Osobní automobil pro jednoho z návštěvníků - společný dárek pořadatele a vystavovatelů

"Vážené dámy, vážení páni, je mi veľkou cťou Vás v mene všetkých mojich kolegov privítať na devätnástom ročníku veľtrhu. Pevne dúfame, že budete s tohtoročnou návštevou veľtrhu spokojný a že oceníte náš spoločný darček so všetkými vystavovateľmi, a to osobný automobil pre jedného z Vás. Výhercovi už dnes želám veľa zdravia a veľa šťastných kilometrov bez nehôd.
Prajeme Vám príjemný a úspešný čas strávený na veľtrhu Aquatherm Nitra a už sa tešíme dovidenia za dva roky na dvadsiatom ročníku veľtrhu Aquatherm Nitra od 5. do 8. februára 2019,
" uzavírá dobu příprav M. Drážďanský.


 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Aquatherm Nitra bohužel nebyl podpořen v programech CzechTrade

6.2.2017 | redakce
Veletrh Aquatherm Nitra již zítra otvírá své brány, letos s rekordním počtem vystavovatelů, a to včetně řady českých firem. Zaujalo nás, proč mezi více než stovkou agenturou Czech Trade podpořených výstav a veletrhů není právě tento tradiční a úspěšný mezinárodní slovenský veletrh.

Několik postřehů z letošního Aqua-thermu

16.3.2016 | Ing. Jan Blažíček, redakce
21. ročník mezinárodního odborného veletrhu vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky je již zhruba týden minulostí, ale dovolte mi, abych se tímto svým článkem ještě jednou na letňanské výstaviště vrátil a zmínil zde několik bodů, které mě tam letos zaujaly.

Soutěž o nejlepší exponát veletrhu Aqua-therm Praha 2016 zná své vítěze!

3.3.2016 | redakce
V rámci druhého dne veletrhu Aqua-therm praha 2016 byla předána ocenění za nejlepší výstavní exponáty. Řadu z nich již znáte z našich stránek, pojďte se podívat, které to jsou.

Na výstavišti v Letňanech začal Aquatherm 2016

2.3.2016 | Ing. Jan Blažíček, redakce
Jednadvacátý ročník tradičního veletrhu vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky byl v úterý dopoledne zahájen v kongresovém sále areálu PVA EXPO.

Novinky ve zdravotní technice 2016 - na Aqua-thermu Praha

28.2.2016 | Ing. Dagmar Kopačková, Ph.D., redakce
Seminář zahájí Ing. Novotný přednáškou, která se týká každého: Cena vody - proč naše peníze tečou ve velkém do zahraničí? Ing. Novotný je zároveň autorem projektu Pravda o vodě, jehož cílem je upozornit na to, jak v ČR zahraniční koncerny odklání velkou část financí inkasovaných od občanů z vodného a stočného na účty v zahraničí.
 
 

Aktuální články na ESTAV.czKarlovarský hotel Thermal se začne opravovat na konci rokuUmění recyklace: Staré cihly rozdrtí a tvoří z nich novéOd noci je uzavřen Libeňský most, tramvaje jsou odkloněnyKostel s obtížemi vzdoroval válce i totalitě. Dostal moderní skleněnou střechu a ožívá