Svět kachloví a kachlových kamen na výstavě Infotherma 2016

Datum: 19.1.2016  |  Autor: redakce

Kachlová kamna jsou pro člověka jedním z nejpřirozenějších zdrojů tepla, a to díky tomu, že poskytují sálavé teplo podobné slunečnímu záření. Fotografie z této přehlídky i z výstavy Infotherma 2016 sledujte na fotoblogu ESTAV.cz

Kachlová kamna navozují tak příjemnou atmosféru, která uvolňuje stres a umí využívat energií mnohem lépe, než z ostatních zdrojů na tuhá či kapalná paliva.

V podstatné části vstupního pavilonu letošní Infothermy se představí zatím v Česku největší ucelená expozice Svět kachloví a kachlových kamen. Podílí se na ní přes 30 českých a zahraničních firem. Expozice má přiblížit renesanci kachloví a kachlových kamen od historie přes současnost až po vizi, která by mohla tento druh vytápění uplatnit i v designu moderních interiérů.

Expozici Svět kachloví a kachlových kamen najdete ve vstupní hale výstavy Infotherma. Fotografie na fotoblogu ESTAV.cz


Pro návštěvníky je na Infothermě připraven tradičně kvalitní a rozsáhlý odborný doprovodný program

  • V kongresovém centru to budou celostátní odborné konference k tepelným čerpadlům, dotacím, úsporám energií, nové legislativě a energetické soběstačnosti rodinných domů a dalších malých a středních objektů.
  • Kromě toho se v přednáškovém sále ve vstupním pavilonu uskuteční řada přednášek, besed a diskuzí.
Odborný doprovodný program

Soutěže a ankety

Pořadatelé výstavy se snaží reagovat na požadavky návštěvníků, oč by měli na výstavě největší zájem a získali odpovědi na své dotazy.
  • Například před letošní výstavou se uskutečnily dvě internetové hlasovací soutěže a bylo osloveno přes 350 tisíc domácností.
  • Na samotné výstavě návštěvníci hlasují, která expozice je svými výrobky a službami nejvíce zaujala.
  • Vítězné exponáty z internetových hlasovacích soutěží jsou vystaveny ve vstupním pavilonu, a kromě špičkových novinek kotlů je zde například větrací jednotka s rekuperací tepla, dekorační topný panel, větrací jednotka a řada dalších výrobků.
 

Hodnotit:  

Datum: 19.1.2016
Autor: redakceSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Blogger  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

 
 

Aktuální články na ESTAV.czSuché klima ničí zdraví. Pomůže zvlhčovač vzduchuPovrchová úprava střechy Lindab Premium za cenu základní úpravy ClassicVýstavba průmyslových objektů je na vzestupu, jejich návrh si zaslouží architekta