Foukané izolace mají nový přírůstek

Datum: 17.9.2014 5:11  |  Organizace: CIUR a.s.  |  Firemní zpráva

Foukané tepelné izolace, které na českém trhu prodává firma CIUR a. s., a které jsou součástí unikátního skladebního systému izolací COMPRI , mají nový přírůstek.

CIUR a.s.
Pražská 1012
250 01 Brandýs nad Labem

tel.:326 901 411
e-mail:
web:www.ciur.cz

Je jím foukaný izolační materiál CLIMAWOOD.

CLIMAWOOD je unikátní tepelná i zvuková izolace vyrobená na bázi dřevených vláken. Izolace je chráněna proti škůdcům a plísním. Je určena pro stavební tepelné a akustické izolace v oblasti vnějších i vnitřních konstrukcí. Materiál je vhodný také pro prefabrikovanou výrobu střešních, stěnových a stropních dílců. Deklarovaný součinitel tepelné vodivosti je λD = 0,040 W/m.K a měrná tepelná kapacita (akumulace tepla) cD = 2100 J/kg.K, přičemž objemová hmotnost izolace činí 32 – 45 kg/m3 (dle konstrukce a použití). Samozřejmostí je vysoká požární odolnost.

CLIMAWOOD tak doplnil stávající nabídku tepelných izolantů. Mezi nejznámější a nejčastěji používané patří izolace vyráběná na bázi celulózy Climatizer Plus. Dále pak Climastone (minerální vlákno) a Climastyren (nenasákavý polystyren). Další informace.

Vyrábí a dodává CIUR a. s. již od roku 1991.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Blogger  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Projekty 2017

 
 

Aktuální články na ESTAV.czBrno vybuduje dva domovy pro seniory s pečovatelskou službou s 90 bytyJak se vyznat v průkazu energetické náročnosti budovyPojištění zahradního domkuM2C získal licenci a certifikaci na letecké činnosti bezpilotních dronů