Foukané izolace mají nový přírůstek

Datum: 17.9.2014 5:11  |  Organizace: CIUR a.s.  |  Firemní zpráva

Foukané tepelné izolace, které na českém trhu prodává firma CIUR a. s., a které jsou součástí unikátního skladebního systému izolací COMPRI , mají nový přírůstek.

CIUR a.s.
Pražská 1012
250 01 Brandýs nad Labem

tel.:326 901 411
e-mail:
web:www.ciur.cz

Je jím foukaný izolační materiál CLIMAWOOD.

CLIMAWOOD je unikátní tepelná i zvuková izolace vyrobená na bázi dřevených vláken. Izolace je chráněna proti škůdcům a plísním. Je určena pro stavební tepelné a akustické izolace v oblasti vnějších i vnitřních konstrukcí. Materiál je vhodný také pro prefabrikovanou výrobu střešních, stěnových a stropních dílců. Deklarovaný součinitel tepelné vodivosti je λD = 0,040 W/m.K a měrná tepelná kapacita (akumulace tepla) cD = 2100 J/kg.K, přičemž objemová hmotnost izolace činí 32 – 45 kg/m3 (dle konstrukce a použití). Samozřejmostí je vysoká požární odolnost.

CLIMAWOOD tak doplnil stávající nabídku tepelných izolantů. Mezi nejznámější a nejčastěji používané patří izolace vyráběná na bázi celulózy Climatizer Plus. Dále pak Climastone (minerální vlákno) a Climastyren (nenasákavý polystyren). Další informace.

Vyrábí a dodává CIUR a. s. již od roku 1991.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Blogger  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Projekty 2017

 
 

Aktuální články na ESTAV.czJe nutný souhlas souseda se stavbou? Kdy si jej obstarat?Do jara se začne stavět obchvat Strakonic za 300 milionůROZHOVOR: Vybíráte si dveřní kliky? Víte, na co si máte dát při výběru pozor?