Dnes začíná veletrh Voda-klima-vytápění. V pátek vstup zdarma.

Datum: 19.11.2013 6:23  |  Organizace: Progres Partners Advertising, spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

Zavedení volného vstupného poslední den veletrhu má usnadnit vstup odborným školám a učňovským střediskům. V ostatních dnech platí společný vstup pro Voda-klima-vytápění, Autoalternativa, For Elektron, For Energo, For Automation a For Elektron Motion.

Přijďte si jako první pro informace o pokračování Nové zelené úsporám

V pátek 22. listopadu si budou moci všichni zájemci o dotace z programu Nová zelená úsporám, jehož pokračování schválila počátkem listopadu vláda, pohovořit osobně s vedoucím odboru strategie programu Ing. Pavlem Jakobem ze Státního fondu životního prostředí, který od 11:00 hod. povede v přednáškovém sále seminář spojený s diskusí na téma „Nová zelená úsporám, přítomnost a budoucnost“. Státní fond životního prostředí se veletrhu účastní také s vlastní expozicí.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Témata 2018

 
 

Aktuální články na ESTAV.czStovky let zapomenutá technologie pomáhá chránit stavby proti zemětřeseníVIDEO: Moderní a úsporný rodinný dům stavěli ze dřeva, slámy i hlínyPřeživší pádu vilémovského mostu: Podpěry klenby se uvolňovalyJaký druh vytápění zvolit v nízkoenergetických a pasivních domech?