Projekty JRD v pražském Prokopském údolí

Datum: 4.11.2012 16:18  |  Organizace: JRD s.r.o.  |  Firemní zpráva

Developerská společnost JRD plánuje projekty Diamantica a Rezidence Trilobit v Prokopském údolí. Realitní odborníci a architekti projekty ocenili.

JRD s.r.o.
Korunní 810/104
101 00 Praha 10

tel.:+420 739 388 777
e-mail:
web:www.jrd.cz

Developerská společnost JRD získala pro projekt vily Diamantica významnou Cenu odborné poroty za 1. umístění v soutěži Realitní projekt 2012. Cena byla udělena na základě hlasování odborné poroty, která byla vybrána z řad realitních odborníků. Ve stejné soutěži byl také oceněn Cenou architektů projekt Rezidence Trilobit, který se stejně jako vily Diamantica nachází v pražském Prokopském údolí.

Soutěž Realitní projekt roku 2012 je přehlídkou nejlepších českých developerských projektů v jednotlivých regionech České republiky, kterou pořádá společnost Conventia, s. r. o. Soutěž navazuje na velice úspěšný loňský ročník, kde získalo JRD nejvyšší umístění a cenu architektů za projekt Vila Augustus. Společnost Conventia, s. r. o. si i letos klade za cíl zviditelnit kvalitní developerské projekty, které jsou momentálně na trhu.

Vily Diamantica v kostce: 8 luxusních vil v Prokopském údolí
Vily Diamantica v kostce: 8 luxusních vil, užitná plocha vily 236m2, zahrada u každé vily od 474 - 550 m2. Prokopskému údolí vily s názvy drahokamů (Rubín, Safír, Smaragd, Spinel, Topaz, Nefrit, Granát a Ametyst) dokonale padnou. Poskytují svým obyvatelům maximální soukromí díky promyšlené koncepci celého areálu. Nadstandardní kvalita použitých materiálů je samozřejmostí, stejně jako aplikace vyspělých technologií. A právě tyto technologie dělají z bydlení ve Vilách Diamantica luxusní a zdravé bydlení místo pro život.

Členové odborné poroty soutěže Realitní projekt 2012 byli pečlivě vybráni z řad realitních odborníků a architektů. Realitní odborníci posuzovali především tržní, praktické a kvalitativní předpoklady projektu pro jeho ocenění. Mezi nejdůležitější sledovaná kritéria patří lokalita, cena za metr čtvereční a prodejnost projektu ve vztahu na tržní ceny v dané oblasti, standardy projektu, marketing a další aspekty. Porota architektů posuzovala zejména kvalitu architektonického zpracování a začlenění projektu do stávající zástavby.

Slavnostní vyhlášení vítězů a předání cen proběhlo 1. listopadu při příležitosti konání Realitního kongresu 2012.

Projekty Diamantica a Rezidence Trilobit nabízejí jedinečné bydlení v úchvatné lokalitě Prokopského bydlení v Praze 5, kudy vedou tři turistické značené cesty a údolím protéká Hlubočepský potok vedoucí k jezírku, které je známé z různých filmů a pohádek.

Vily Diamantica i Rezidence Trilobit jsou ve třídě energetické náročnosti A, což znamená, že jsou velmi úsporné ve spotřebě energií potřebných na svůj provoz. V projektech poskytují úsporné a zdravé bydlení moderní technologie. Komfort vnitřního klima a nízké provozní náklady zajišťuje systém teplovzdušného vytápění a větrání, který do interiéru neustále přivádí čerstvý vzduch bez průvanu. K významnému snížení prašnosti v bytech pomáhají prachové filtry a při použití pylových filtrů se dá vytvořit ideální prostředí pro alergiky. Kvalitu bydlení podtrhuje i nadstandardní proslunění všech obytných místností. Nízkoenergetická bydlení v pražském Prokopském údolí nadchne i ty nejnáročnější.

Více informací na www.jrd.cz nebo na tel: 272 650 044

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

 
 

Aktuální články na ESTAV.czPlasty vydrží nejdéle v užitku ve stavebnictvíKarlovarský hotel Thermal se začne opravovat na konci rokuUmění recyklace: Staré cihly rozdrtí a tvoří z nich novéOd noci je uzavřen Libeňský most, tramvaje jsou odkloněny