Tepelná čerpadla AC Heating - Přijďte se k nám podívat na řídicí systém tepelného čerpadla, který nezná kompromisů - xCC.

Datum: 22.6.2010 10:15  |  Autor: Ing. Lubomír Kuchynka  |  Organizace: AC Heating - tepelná čerpadla s invertorem  |  Firemní zpráva

Tepelná čerpadla AC Heating || Přijďte se k nám podívat na řídicí systém tepelného čerpadla, který nezná kompromisů || xCC.

AC Heating - tepelná čerpadla s invertorem
Letkov 177
326 00 Letkov

tel.:775 211 408
e-mail:
web:www.ac-heating.cz
Neustále pracujeme na vývoji našich zařízení. Jeden z výsledků naší práce je nový řídicí systém AC xCascade Control (xCC). Tvrdíme, že se nám podařilo dosáhnout výrazného posunu kupředu v oblasti řídicích systémů nejen pro tepelná čerpadla.

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči, zjistěte co xCC znamená a jaké nesporné výhody tento řídicí systém s sebou přináší. Tématika řídicího systému xCC může být zajímavá pro koncové uživatele, stejně jako pro projektanty vytápění. To proto, že díky vlastnostem našeho nového řídicího systému je možné mnoho věcí realizovat ještě jednodušeji, a tím i levněji z pohledu pořizovacích nákladů.

Máte-li zájem dozvědět se něco nového v oblasti měření a regulace, velmi rádi Vám budeme kdykoliv plně k dispozici. Nejjednodušší cestou jak se objednat k osobní schůzce a načerpat tak nové znalosti, je kontaktovat nás přímo telefonicky, mailem nebo přes náš web.

Za tým AC Heating srdečně zdraví
Ing. Lubomír Kuchynka

www.ac-heating.cz
info@ac-heating.cz
tel.: 775 211 408
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Blogger  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Projekty 2017

 
 

Aktuální články na ESTAV.czZchátralé kamenné stodoly přestavěné na příjemné prázdninové bydleníK otravě oxidem uhelnatým může dojít i v letním období10 věcí, na které byste neměli zapomenout při výběru dveříŘada klik LUXUS Selection – šperk pro vaše dveře