Tepelná čerpadla AC Heating: Letos již více než 100 spokojených zákazníků systému tepelného čerpadla vzduch-voda s frekvenčním měničem řady Convert AW !!!

Datum: 12.12.2008 8:17  |  Autor: Ing. Lubomír Kuchynka  |  Organizace: AC Heating - tepelná čerpadla s invertorem  |  Firemní zpráva

AC Heating - tepelná čerpadla s invertorem
Letkov 177
326 00 Letkov

tel.:775 211 408
e-mail:
web:www.ac-heating.cz

Topná sezóna je zde - jak nejlépe ušetřit na vytápění? Pořiďte si také jako mnoho dalších zákazníků efektivní způsob vytápění, rádi Vám poradíme:

Po již několikerém zdražení elektrické energie a plynu je zde opět topná sezóna, a to v plné síle a opět pilně vysává majitelům domů jejich bankovní konta. Nejvyšší čas provést změnu a dát si novoroční předsevzetí: "Příští topnou sezónu budeme topit úsporněji".

Jak toho docílit? Velmi jednoduchou volbu představují právě oblíbená tepelná čerpadla AC Heating - řada Convert AWxx. Pomocí těchto moderních tepelných čerpadel řízených frekvenčním měničem lze výši faktur za energie výrazně snížit. Jen letos se nám podařilo nainstalovat více než 100 tepelných čerpadel právě tohoto typu.

Topný zdroj je sice základ, ale není tou jedinou věcí kde se dá ušetřit. Mnoho rezerv je schováno v samotném topném systému a v jeho využití, zejména pak v regulaci topného okruhu. Tepelná čerpadla AC Heating Convert AW disponují kompletními regulačními systémy, které se postarají o maximalizaci účinnosti topné soustavy.
V této souvislosti poskytujeme standardně bezplatné poradenství a velmi rádi Vám poradíme, jaký způsob vytápění by byl pro Váš případ nejoptimálnější.

Kontaktovat nás můžete v případě Vašeho zájmu například takto:
- prostřednictvím webového formuláře
- nebo přímo: Ing. Michal Fiala, mfiala@ac-heating.cz, tel.: 775 211 408
- na stránkách www.ac-heating.cz najdete rovněž mnoho zajímavých informací

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Blogger  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Projekty 2017

 
 

Aktuální články na ESTAV.czZchátralé kamenné stodoly přestavěné na příjemné prázdninové bydleníK otravě oxidem uhelnatým může dojít i v letním období10 věcí, na které byste neměli zapomenout při výběru dveříŘada klik LUXUS Selection – šperk pro vaše dveře